Malmö, Mohamed Buya Turay’a düğün izni vermedi! Kardeşi damat oldu…

İsveç takımlarından Malmö'nün transfer ettiği Mohamed Buya Turay, kendi düğününe gidemeyince damat olarak yerine kardeşini yolladı.

Malmö, Mohamed Buya Turay’a düğün izni vermedi! Kardeşi damat oldu…

Çin’de Henan Songshan Longmen’de forma giyen Sierra Leone forveti Mohamed Buya Turay, kendisini transfer eden Malmö’nün bir an önce sözleşme imzalamak istemesi üzerine düğününe gidemedi.

Nisan 2021’de Longmen takımına transfer olan 27 yaşındaki forvet oyuncusu Mohamed Buya Turay, İsveç’in Malmö takımına transfer oldu. Malmö, deneyimli futbolcu ile bir an önce sözleşme imzalamak isteyince, Turay kendi düğününe katılma fırsatını kaçırdı.

Turay, düğüne yetişemeyeceğini anlayınca kardeşini damat olarak yerini alması için görevlendirdi. 22 Temmuz’da Malmö’ye transferi duyurulan Turay’ın düğünü bir gün önceydi.

“KARDEŞİM TEMSİL ETMEK ZORUNDA KALDI”

Turay, İsveç’e gitmek zorunda kalmadan önce eşiyle birlikte düğün fotoğraflarını çekmişlerdi. İsveç basınına konuşan Turay, ilginç olayla ilgili şu ifadeleri kullandı:

“21 Temmuz’da Sierra Leone’da evlendik. Ama orada değildim. Çünkü Malmö buraya gelmemi istedi. Fotoğrafları önceden çektik. Oradaymışım gibi görünüyor ama değildim. Düğünde beni kardeşim temsil etmek zorunda kaldı.”

“ÖNCE ŞAMPİYONLUK, SONRA BALAYI”

“Bana yakın olabilmesi için eşimi İsveç’e getirmeye çalışıyorum. Burada benimle yaşayacak. Önce lig şampiyonluğunu kazanmalıyız, sonra balayına giderim.”

Galatasaray, Lucas Torreira ve Dries Mertens'i aynı uçakla getiriyor! Sırada Alexis Sanchez... İlginizi Çekebilir Galatasaray, Lucas Torreira ve Dries Mertens'i aynı uçakla getiriyor! Sırada Alexis Sanchez...
Loading...