Abdülkerim Bardakcı’yı herkes istedi, Galatasaray kaptı!

Konyaspor, 2.8 milyon Euro artı bonusları kabul etti. 2020’ye kadar Süper Lig deneyimi olmayan Abdülkerim, Okan Buruk aradıktan sonra Galatasaray’a gitmeye karar verdi.

Abdülkerim Bardakcı’yı herkes istedi, Galatasaray kaptı!

Sahadaki çekişmelerini transfere de taşıyan, bu rekabet yüzünden milyonlarca Euro zarara uğrayan üç büyüklerin son gözdesi, Abdülkerim Bardakcı oldu. 2 yıl öncesine kadar Süper Lig deneyimi bile olmayan 28 yaşındaki stoper; Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş arasında gitti geldi.

Konyaspor, Abdülkerim için 3.5 milyon Euro'dan kapıyı açtı, 2.8 milyon Euro'ya (dünkü kurdan 51.2 milyon TL) kadar indi; son kararı oyuncuya bıraktı. Menajeri 1.2 milyon Euro isteyince Fenerbahçe masadan kalktı. İbre, Beşiktaş'a dönse de Galatasaray devreye girdi; Okan Buruk arayınca, oyuncu ikna oldu. 2020'ye kadar tüm kariyerini alt liglerde geçiren Abdülkerim, önümüzdeki sezondan itibaren sarı-kırmızılı formayı giyecek.

GECE YARISI İSTANBUL’A GELDİ

Abdülkerim Bardakcı gece geç saatlerde Konya'dan İstanbul'a geldi. Bardakcı daha sonra kendisini bekleyen araçla İstanbul Havalimanı'ndan ayrıldı.

Bardakcı sağlık kontrollerinden geçtikten sonra sarı-kırmızılılarla resmi sözleşmeyi imzalayacak.

Abdülkerim Bardakçı transferinde sıra Galatasaray'da İlginizi Çekebilir Abdülkerim Bardakçı transferinde sıra Galatasaray'da
Loading...