Acun Ilıcalı paylaştı! Hull City için geri sayım başladı…

İngiltere Championship'te mücadele eden köklü kulüplerden Hull City'yi satın almaya hazırlanan Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından paylaştı. Hull City için geri sayım başladı...

Acun Ilıcalı paylaştı! Hull City için geri sayım başladı…

Futbola olan ilgisi ile bilinen ve daha önce Hollanda’nın Fortuna Sittard takımının hisselerini alan Acun Ilıcalı, İngiltere’den takım alma hayalini de gerçekleştirmek üzere… Fortuna Sittard macerası uzun sürmeyen Ilıcalı, sosyal medyadan Hull City paylaşımı yaparak yeni bir adım daha atıldığını duyurdu.

‘UMARIM SÜREÇ TAMAMLANIR VE…’

Ilıcalı paylaşımında, “Geri sayım başladı.. 12 Mayıs 2021. İşte bu güzel şehre ilk ayak bastığım gün. Kısa sürede çok güzel insanlarla tanıştım, mutluluktan başka hiçbir şey hissetmedim. Maçları seyrederken Hull City taraftarlarını hayranlıkla izliyorum. Deplasmanlarda gösterdikleri büyük desteğe hayranım. Ehab Allam çok değerli bir insan ve bize bu süreçte çok yardımcı oldu. Ona ve ailesine büyük saygı duyuyorum. Umarım bu süreç kısa zamanda tamamlanır ve benim bu hayalim gerçek olur” ifadelerini kullandı.

Hull City’nin Mısırlı sahibi Ehab Allam ile görüşmelerini sürdüren Ilıcalı, büyük bir ölçüde anlaşmaya vardı. Kulübü satın almak için başarılı televizyoncunun 35,4 milyon Euro ödeyeceği öne sürüldü.

Acun Ilıcalı Hull City'i alıyor... Kulüpten resmi açıklama geldi İlginizi Çekebilir Acun Ilıcalı Hull City'i alıyor... Kulüpten resmi açıklama geldi
Loading...