Ahmet Nur Çebi – Sergen Yalçın toplantısının detayları

Sözcü, 'Devam' kararıyla sonuçlanana Ahmet Nur Çebi-Sergen Yalçın görüşmesinin detaylarına ulaştı. Beşiktaş Başkanı, “Sana hep güvendik, zaten görevdesin. Kadro dışı istediğin var mı?” derken Yalçın, “Sağ olun başkanım. Ben gerekeni yapacağım” yanıtını verdi.

Ahmet Nur Çebi – Sergen Yalçın toplantısının detayları

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile Sergen Yalçın arasında yapılan görüşmedeki detaylar dikkat çekti. Siyah-beyazlıların merakla beklediği zirve, gündemin 1 numaralı maddesiydi.

Görüşme talebi ilk Sergen Yalçın'dan geldi. Yalçın, saat 14.30'da Çebi'yi telefonla arayıp “Nasılsınız, neredesiniz Başkanım, yanınıza geleyim” dedi. Beşiktaş Başkanı, “Sağ ol aslanım, ofisteyim. Buyur gel” yanıtını verince Yalçın, Altunizade'ye gitti. Yemeğin ardından ikili arasında beklenenin aksine dostane bir sohbet gerçekleşti.

S.Y: Başkanım ben göreve devam etmek istiyorum.

A.Ç: Sen zaten görevdesin oğlum. Ben sana hep güvendim, güveniyorum da. Beraberiz, sen birilerini kadro dışı bırakmak istiyor musun, onu söyle.

S.Y: Sağ olun başkanım. Ben futbolcularla bir toplantı yapıp gerekenleri söyleyeceğim.

A.Ç: Sağda solda duyduklarına bakma. Şenol Hoca'nın Ş'si aklımdan geçmedi. Beraber bu sıkıntıları atlatacağız. Sana güveniyoruz.

“SERGEN HOCA’YLA AYAĞA KALKARIZ”

Asbaşkan Emre Kocadağ, toplantının ardından açıklamalarda bulundu. Kocadağ, “Hocamız, takıma ve kendisine inancı olduğunu söyledi. Biz de hocamıza inanıyoruz. Beşiktaş düştüğü yerden kalkacak. Bugünlerin üstesinden hep beraber geleceğiz. Konsantre olacak ve bizi girdaptan çıkaracak” dedi.

Beşiktaş'ın sadece 3 ayda gelen çöküşü! İlginizi Çekebilir Beşiktaş'ın sadece 3 ayda gelen çöküşü! Sergen Yalçın'ın geleceği için karar verildi | Beşiktaş'tan açıklama... İlginizi Çekebilir Sergen Yalçın'ın geleceği için karar verildi | Beşiktaş'tan açıklama... Beşiktaş'a bir şok daha! Alex Teixeira'da kanama ve yırtık İlginizi Çekebilir Beşiktaş'a bir şok daha! Alex Teixeira'da kanama ve yırtık
Loading...