Ali Çetin: Keşke elimizde olsaydı ve takımı sahadan çekebilseydik

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, 4-1 Galatasaray yenilgisinin ardından mağdur olduklarını ve ellerinde olsa takımı sahadan çıkaracaklarını belirterek, “Madem biz burada haksızlığa uğrayacaktık neden maça çıktık” dedi.

Ali Çetin: Keşke elimizde olsaydı ve takımı sahadan çekebilseydik

Süper Lig'in 41. haftasında Denizlispor evinde ağırladığı Galatasaray'a 4-1 mağlup oldu. Maçın ardından açıklamalarda bulunan Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, pandemide Anadolu takımlarının çok etkilendiğini ve yeri geldiğinde ilk 11 oyuncularını bile çıkaramadıklarını ifade etti.

Galatasaray maçı ile ilgili de konuşan Ali Çetin, şunları söyledi:

“Sezon başından beri seyrettiğimiz tiyatroyu bugün de seyrettik. Bu camianın sezon başından beri eğer bakarsanız en azından 15 puanı çalındı ve bunun 3 puanı da bugün. Bu ligde herhalde 4 tane penaltı bizim maçta verilmiştir. İşin özü eyvallah biz düştük. Tabii ki pandemide Anadolu kulüpleri diğer kulüplere karşı daha çok etkisinde kaldı. Belki zaman zaman ilk 11 çıkarmayacağımız kadro oldu. Futbolcu kardeşlerimizden sakat olan vardı. Ama inanın bu sezonun en çok mağdur olan kulübü biziz. Bir örneğini de bugün gördük. Hepsini Allah'a havale ediyoruz ve önceden gık dedik ceza yedik. Her şeyin bir sabrı var, biraz geç oldu ama yazıklar olsun diyoruz ve başka bir şey demiyoruz. Madem biz burada haksızlığa uğrayacaktık, neden maça çıktık. Keşke elimizde olsaydı ve takımı sahadan çekebilseydik. Bütün hepsini kamuoyunun takdirine bırakıyorum.”

ALİ TANDOĞAN: ÇOK DERİNLERE GİRMEK İSTEMİYORUM

Denizlispor Teknik Direktörü Ali Tandoğan ise, Galatasaray karşısına genç bir takımla çıktıklarını belirtirken, “Maçtan önce de söylemiştim ama 2-1'den sonra maç bambaşka bir hal aldı. Garip olan biz kendi evimizde mi oynadık, yoksa deplasmanda mı oynadık; onu fark edemedik. Dışarıda inanılmaz biz baskı vardı. Tabi ki haklılıkları var, onda hiçbir sıkıntı yok fakat genel olarak bütün tepkiler rakipten geldi. Galatasaray'ı tebrik ediyorum ama karşılaştığımız olaylar çok farklıydı açıkçası… Çok derinlere girmek istemiyorum” dedi.

Denizlispor Galatasaray maçında beş gol... Aslan zirveye ortak oldu İlginizi Çekebilir Denizlispor Galatasaray maçında beş gol... Aslan zirveye ortak oldu
Loading...