Altay Bayındır ameliyat oldu

Fenerbahçe'nin başarılı kalecisi Altay Bayındır ameliyat oldu. Altay Bayındır, ameliyat sonrası sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Altay Bayındır ameliyat oldu

Fenerbahçe’de antrenmanda el bileğinde kırık oluşan genç kaleci Altay Bayındır ameliyat oldu. Altay Bayındır’ın yaklaşık 10 hafta sahalardan uzak kalması bekleniyor.

Kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Antrenmanda yaşadığı sakatlık sonrası el bileği skafoid kemiğinde kırık saptanan kalecimiz Altay Bayındır, bugün Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde ameliyat edildi.

Başarılı bir ameliyat geçiren oyuncumuza geçmiş olsun diliyor, en kısa süre içinde eski sağlığına kavuşup, sahalara dönmesini temenni ediyoruz.”

ALTAY BAYINDIR’DAN İLK AÇIKLAMA

Başarılı bir operasyon geçiren Altay Bayındır, kişisel sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaştı. 23 yaşındaki kaleci fotoğrafın altına ise, “Kırık tespitinden çok takımımla beraber olamayacağımın üzüntüsünü yaşıyorum. Başarılı bir ameliyat geçirdim ve güçlüyüm. En kısa sürede kendime titizlikle dikkat edip sahalarda olacağım. Destekleriniz ve geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim” notunu düştü.

Fenerbahçe'de Altay Bayındır şoku İlginizi Çekebilir Fenerbahçe'de Altay Bayındır şoku
Loading...