Sözcü Plus Giriş

Arda Turan, Fatih Terim’e takıldı!

Ligin son maçında Cumartesi günü oynayacağı Yeni Malatyaspor'a hazırlanan Galatasaray antrenmanında teknik direktör Fatih Terim ile takım kaptanlarından Arda Turan arasında samimi görüntüler ortaya çıktı.

Güncellenme: 22:51, 13/05/2021

Galatasaray’da son maçlarda adeta totem haline gelen Teknik Direktör Fatih Terim’in maç sırasında buz kovasına oturması, sarı-kırmızılı takımın gerçekleştirdiği antrenmanda kaptan Arda Turan tarafından espri konusu oldu.

Hocası Terim’in antrenmanda kendisine doğru yaklaştığını göre Turan, buz kovasına bu sefer kendisi oturarak hocasına esprili bir göndermede bulundu.

Galatasaray, Süper Ligin 42. haftasında Helenex Yeni Malatyaspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bu akşam yaptığı antrenmanla başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri Jupp Derwall Antrenman Sahasındaki antrenmana ısınma hareketleri ile başlandı. Daha sonra gruplar halinde dar alanda pas çalışması yapıldı. Antrenmanın bu bölümünün ardından son lig maçında tam süre alan oyuncular yenilenme çalışması gerçekleştirildi. Ana bölümde ise sınırlı alanda çift kale oyun oynandı.

Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Yeni Malatyaspor maçı için Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampta bulunan Sarı-kırmızılılar, karşılaşma öncesi son antrenmanını yarın akşam saat 18.00’de gerçekleştirecek.

Yayınlanma Tarihi:19:29,