Berna Gözbaşı: Bu günlerde gündemi sarsacağız

Kayserispor, isim sponsorluğu konusunda daha önce anlaşmaya vardığı Yukatel firmasıyla protokol imzaladı. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Alacağımız ve satacağımız oyuncularla bu günlerde gündemi sarsacağız" dedi.

Berna Gözbaşı: Bu günlerde gündemi sarsacağız

Süper Lig ekibi Kayserispor yeni sezonda isim sponsorluğu için Yukatel firması ile anlaşmaya vardı. Anlaşma sonucunda bugün Erciyes Üniversitesi Kongre Merkezinde imza töreni düzenlendi.

Düzenlenen imza töreninde konuşan Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, “Çok güzel günler göreceğiz. 2 yıldır bizim verdiğimiz savaş, sportif başarı ve Kayserispor’un var olma, yok olma savaşıdır. Bu sezonki en büyük transferimiz, sportif direktörümüz Ali Naibi’dir. Oyuncularımız, teknik heyetimiz, sponsorumuz ve biz, bu sene yaptığımız doğru işlerle saha sonuçları ile konuşmak istiyoruz. Alacağımız ve satacağımız oyuncularla bu günlerde gündemi sarsacağız” diye konuştu.

Yukatel Firması Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Karataş ise, “Kayserispor büyük bir camia. Misafirperverlik için çok teşekkür ederim. Camianın büyüklüğünün farkındayız. Biz bu büyük camiaya isim sponsoru olduğumuz için mutluyuz. Önümüzdeki günlerde sportif yatırımlara devam edeceğiz. Kayserilileri çok seviyoruz” ifadelerini kullandı.

Beşiktaş hazırlık maçında Kayserispor'a 3-0 yenildi İlginizi Çekebilir Beşiktaş hazırlık maçında Kayserispor'a 3-0 yenildi