Beşiktaş Rıdvan Yılmaz’ı resmen açıkladı

Beşiktaş, Rıdvan Yılmaz'ın transferi için Glasgow Rangers ile görüşmelere başlandığını duyurdu. Kamptan ayrılırken duygusal anlar yaşayan Rıdvan Yılmaz, açıklama yaparken gözyaşlarına zor hakim oldu.

Beşiktaş Rıdvan Yılmaz’ı resmen açıkladı

Beşiktaş, Rıdvan Yılmaz'ın transferi için İskoçya ekibi Glasgow Rangers ile görüşmelere başlandığını Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirdi.

Beşiktaş Kulübü’nün KAP’a yaptığı açıklama şöyle:

“Profesyonel futbolcumuz Rıdvan Yılmaz’ın Rangers FC Kulübü’ne kesin transferi konusunda görüşmelere başlanmıştır.”

DUYGUSAL VEDA

Beşiktaş kampından ayrılırken gazetecilere açıklama yapan Rıdvan Yılmaz’ın, boğazının düğümlendiği ve gözyaşlarını zor tuttuğu gözlendi.

Rıdvan Yılmaz, açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

“Çok mutluyum. Hayalimi gerçekleştiriyorum. Beşiktaş’a para kazandırıp gitmek gibi bir hayalim vardı, bunu gerçekleştirdim. Gitmek tabii ki üzüyor ama büyük Beşiktaş camiasını Avrupa’da en iyi şekilde temsil etmek için gittiğimi herkes bilsin.

Fazla konuşmak istemiyorum. Çok duygusalım. Takım arkadaşlarımla konuştum ama çok duygusal bir şekilde konuştum. Kolay değil 13 yıldan beri buradayım ve şimdi ayrılıyorum. Emeğe geçen herkese teşekkür ediyorum.

Başkan bana çok yardımcı, destek oldu. Ona Avrupa hayalim olduğunu, Beşiktaş’ın konu olmadığını, sadece Avrupa’da oynamak istediğimi söyledim. Bana babalık yaptı, benim yolumu açtı. Benim hayallerimi gerçekleştirdi, ben de bu kulübe para kazandırarak gidiyorum.”

Beşiktaş'ın kaderini gençler çizecek! Gelecek Kartal'da... İlginizi Çekebilir Beşiktaş'ın kaderini gençler çizecek! Gelecek Kartal'da...
Loading...