Beşiktaş taraftarından Sergen Yalçın’a: Takımı ayağa kaldır

Ajax karşısında 2-1 mağlup olan Beşiktaş’ta taraftarlar maçın ardından takıma ve Sergen Yalçın’a büyük destek verdi. Siyah-beyazlılar takımı alkışlarken “Sergen takımı ayağa kaldır” tezahüratı yaptı.

Beşiktaş taraftarından Sergen Yalçın’a: Takımı ayağa kaldır

UEFA Şampiyonlar Ligi C Grubu 5. maçında Ajax'a sahasında 2-1 mağlup olan Beşiktaş'ta tribünler maçın ardından Teknik Direktör Sergen Yalçın ve futbolculara destek verdi.

Maçın ardından tribünler “Sergen, takımı buraya getir” tezahüratları yaparken, siyah-beyazlı ekibin teknik direktörü çağrılara kayıtsız kalmadı ve futbolcularla birlikte tribünlere gitti.

Sergen Yalçın burada taraftarları selamlarken tribünler de “Sergen takımı ayağa kaldır” diyerek tempo tuttu. Taraftarlar futbolcuları ve Teknik Direktör Sergen Yalçın'ı uzun süre alkışladı.

Beşiktaş'a bir 'Haller' oldu! İlk yarı başka... İkinci yarı başka... İlginizi Çekebilir Beşiktaş'a bir 'Haller' oldu! İlk yarı başka... İkinci yarı başka... Beşiktaş-Ajax karşılaşmasında Montero sakatlandı İlginizi Çekebilir Beşiktaş-Ajax karşılaşmasında Montero sakatlandı
Loading...