Beşiktaş, Valerien Ismael iddialarına yanıt verdi

Beşiktaş Kulübü, Teknik Direktör Valerien Ismael hakkında çıkan iddialarla ilgili olarak sert bir basın açıklaması yayınladı.

Beşiktaş, Valerien Ismael iddialarına yanıt verdi

Beşiktaş Teknik Direktörü Valerien Ismael’in kredisinin tükendiği ve yönetim tarafından 5 maçlık süre verildiği iddiaları üzerine siyah beyazlı kulüpten açıklama geldi.

Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Söz konusu haberlerde iddia edilenin aksine Teknik Direktörümüz Valérien Ismaël'le futbolcularımıza şampiyonluk yolunda inançları tamdır” denildi.

Beşiktaş’ın Valerien Ismael hakkında çıkan iddialara yanıtı şu şekilde:

“Son zamanlarda bazı basın yayın organlarında yayınlanan; Yönetim Kurulumuzun Teknik Direktörümüz Valérien Ismaël'e beş maçlık kredi verdiği ve bu sürede başarılı sonuçlar gelmezse Ismaël'le yollarımızın ayrılacağı iddialarının yer aldığı haberler tamamen asılsızdır.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi ile Yönetim Kurulumuzun, söz konusu haberlerde iddia edilenin aksine Teknik Direktörümüz Valérien Ismaël'le futbolcularımıza şampiyonluk yolunda inançları tamdır.

Henüz sezon başlamamışken Teknik Direktörümüz Valérien Ismaël üzerinden Futbol A Takımımızla ilgili algı operasyonlarına başlanmış olmasını manidar buluyor;

Sezon boyunca bu ve buna benzer algı operasyonlarına karşı en sert şekilde cevap vereceğimizi peşinen beyan ediyor;

Taraftarlarımızdan bu tarz haberlere itibar etmemelerini ve sezon boyunca takımımıza destek olmalarını önemle rica ediyoruz.”

Beşiktaş'ta yeni sponsorluk anlaşması İlginizi Çekebilir Beşiktaş'ta yeni sponsorluk anlaşması
Loading...