Sözcü Plus Giriş

Beşiktaş’ta 3 bölgeye 5 takviye

Geniş kadro gerektiğini belirten Beşiktaş’ın hocası, yönetimden Rosier ve Ghezzal dışında stoper, orta saha ve 2 forvet transferi talep etti.

Ali AYDIN
Güncellenme: 11:40, 04/07/2021
Beşiktaş’ta 3 bölgeye 5 takviye

Yarın topbaşı yapacak olan Beşiktaş'ta Teknik Direktör Sergen Yalçın, transfer çalışmalarıyla ilgili yönetime raporunu sundu. Yalçın, birçok isimle temas halinde olan yönetime Ghezzal ve Rosier konusunun kısa sürede çözülmesi gerektiğini iletti. Bu iki ismin dışında stoper, orta saha ve forvet bölgesine takviyeler isteyen Beşiktaş'ın hocası, gelecek sezon güçlü ve rotasyonu geniş bir kadroya sahip olmak istediğini ifade etti.

KAMPA YETİŞECEK

ASBAŞKAN Emre Kocadağ, Yalçın'ın raporu üzerine scout ekibiyle birlikte geniş bir liste hazırladı. Forvet konusunda hata yapmak istemeyen siyah-beyazlılar, ince eleyip sık dokuyarak yıldız bir golcü transfer etmek için kolları sıvadı. Diego Costa ve Alex Teixeira ile yaptığı görüşmelerde geri adım atmayan Beşiktaş, en kısa zamanda transferlerde mutlu sona ulaşıp yeni sezon hazırlıklarına yeni takviyeleri yetiştirmeyi planlıyor.

İlginizi ÇekebilirBeşiktaş'ın Diego Costa planı! Transferin parası takım içinde...Beşiktaş'ın Diego Costa planı! Transferin parası takım içinde...
Yayınlanma Tarihi:11:39,