Beşiktaş’ta gençlik nereye

Beşiktaş, özkaynaktan çıkan yıldızlarını bir bir kaybediyor. Rıdvan Yılmaz, Avrupa hayalinin peşinden Glasgow Rangers’a gitti. Emirhan İlkhan, Torino ile anlaştı. Kadro dışı bırakılan Serdar Saatçı, af şartı olarak kendisine sunulan 5 yıllık sözleşmeyi imzalamadı

Beşiktaş’ta gençlik nereye

Yıllar süren özkaynak organizasyonunun meyvelerini toplamayı bekleyen ve buradan gelecek paraya önem veren Beşiktaş, üst üste vedalarla sıkıntıya girdi. 2000-2005 arası jenerasyonunun önemli futbolcularından önce Rıdvan Yılmaz, yurtdışında oynama hedefini gerekçe göstererek takımdan ayrıldı. 21 yaşındaki milli sol bek, 4 milyon Euro'su garanti, 2.2 milyon Euro'su performansa bağlı olarak Glasgow Rangers'a satıldı. Ardından Emirhan İlkhan'ın da takımdan gideceği ortaya çıktı.

GERİ DÖNÜŞ YAPMADI

Emirhan’ın sözleşmesinde 4.5 milyon Euro'luk çıkış maddesi olduğu, Torino'nun bunu kullanacağı öğrenildi. Bu veda da camianın tepkisini çekti. Ve üçüncü ayrılık da ufukta… Kadro dışı durumdaki Serdar Saatçı'nın af şartını kabul etmediği belirtiliyor. 19 yaşındaki stopere “2023'te bitecek sözleşmeni 5 yıl uzat, affedelim” mesajı verilmişti. Serdar, günler geçmesine rağmen olumlu geri dönüşte bulunmadı.

MENAJER HAMLESİ

Siyah-beyazlı yönetimin, genç futbolculara menajer uyarısında bulunduğu iddia edildi. Gelen bilgilere göre futbolculara, menajerleriyle ilgili kulübe bilgi verilmesi istendi. Yönetimin, bazı menajerleri ‘yasaklı' ilan edeceği, gelecek bildirime göre futbolculardan farklı bir temsilci belirlemelerini isteyeceği öne sürüldü.

Beşiktaş yeni sol bek Arthur Masuaku için anlaşmaya vardı İlginizi Çekebilir Beşiktaş yeni sol bek Arthur Masuaku için anlaşmaya vardı
Loading...