Beşiktaş’tan Emirhan İlkhan açıklaması

Beşiktaş Kulübü, kamuoyuyla paylaşılmayan Emirhan İlkhan'ın 4.5 milyon Euro'luk serbest kalma maddesini Torino'nun değerlendirmek istemesi üzerine gösterilen tepkiye yönelik açıklama yaptı.

Beşiktaş’tan Emirhan İlkhan açıklaması

Beşiktaş Kulübü, dün gece ortaya çıkan Emirhan İlkhan’ın 4.5 milyon Euro’luk serbest kalma maddesi ve İtalya Serie A ekibi Torino’nun 18 yaşındaki genç yeteneği transfer etme istediği üzerine açıklama yaptı.

Siyah-beyazlı taraftar ve camiadan büyük tepki çeken bu transfer için, Beşiktaş Kulübü yaptığı açıklamada, “önetim Kurulumuzun futbolcunun takımda kalması yönünde isteği ve tutumu vardır. Futbolcumuzla Kulübümüzde kalması yönünde ısrarlı görüşmelerimiz devam etmektedir” ifadelerine yer verildi.

BEŞİKTAŞ’IN AÇIKLAMASI

“Yeni sezon öncesi Teknik Direktörümüz ile ilgili yanlı ve art niyetli haberlerin ardından şimdi de futbolcumuz Emirhan İlkhan ile ilgili yanlı ve kasıtlı haberlerden dolayı bir açıklama daha yapmak zorunluluğu doğmuştur.

Futbolcumuz Emirhan İlkhan ile ilgili transfer teklifi gelmiştir. Yönetim Kurulumuzun futbolcunun takımda kalması yönünde isteği ve tutumu vardır. Futbolcumuzla Kulübümüzde kalması yönünde ısrarlı görüşmelerimiz devam etmektedir.

Bundan sonra yapılacak transfer görüşmeleri de bu çerçevede yürütülecektir.

Kulübümüz için en doğrusunu yapmak için çalışırken, kötü niyetli ve şahsi hesapları olan kişilerin sosyal medyada yaratmaya çalıştığı sözde fırtınaya aklıselim Beşiktaşlıların itibar etmediğini biliyoruz. Bu tarz tavır ve tutumlar, bizi Beşiktaş'a en doğru şekilde hizmet etme kararlılığından alıkoyamaz.

Birlik Beraberlik Sezonu ilan ettiğimiz yeni sezon öncesi bu kötü niyetli ve provokatif amaçlı kişilere en doğru cevabı takımımıza destek olarak vermek üzere taraftarlarımızı bu akşam Vodafone Park'a sezon açılış maçımıza bekliyoruz.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.”

Beşiktaş'tan Emirhan İlkhan açıklaması İlginizi Çekebilir Beşiktaş'tan Emirhan İlkhan açıklaması
Loading...