Borussia Dortmund’da Sebastian Haller’in yerine Luis Suarez iddiası!

Almanya Bundesliga takımlarından Borussia Dortmund'da Sebastian Haller'e testis kanseri teşhisi konmasının ardından forvet arayışlarına Luis Suarez ismi eklendi.

Borussia Dortmund’da Sebastian Haller’in yerine Luis Suarez iddiası!

Atletico Madrid’le sözleşmesi sona eren ve serbest oyucu statüsünde bulunan Luis Suarez, Sebastian Haller’in testis kanserine yakalanması sonrası Borussia Dortmund’a önerildi.

28 yaşındaki Haller, Dortmund ile yaptığı son antrenmanın ardından kendisini iyi hissetmeyince tıbbi muayeneye tutuldu. Yapılan tahlillerin ardından Hlaler’de testis tümörü keşfedildi. Fildişi Sahili Mili Takımı’nın da formasını giyen Haller’in hastalığının ortaya çıkmasının ardından, Dortmund’a Luis Suarez’in önerildiği ifade edildi.

Sky Almanya muhabiri Florian Plettenberg, “Aldığımız bilgilere göre, Luis Suarez’in Borussia Dortmund’a farklı menajerler tarafından teklif edildi ve kulüp bu ihtimali değerlendiriyor. Haller’in yerine birinin bulunması gerekebilir” dedi.

Öte yandan Sasa Kalajdzic isminin de öne çıktığı belirtilirken, Manchester United’ın da 25 yaşındaki Avusturyalı forveti transfer etmek istediği öğrenildi.

Dortmund’un yıldız forveti Haller, kısa süre içerisinde detaylı testlere girecek ve sonrasında nasıl bir tedavi uygulanacağına karar verilecek.

Arjantin'de futbolcu Leandro Fernandez'in yüzüne tribünden balık atıldı! İlginizi Çekebilir Arjantin'de futbolcu Leandro Fernandez'in yüzüne tribünden balık atıldı!
Loading...