Sözcü Plus Giriş

Bülent Uygun ile anlaşma sağlandı

Çaykur Rizespor, Teknik Direktör Bülent Uygun ile 3 yıllık prensip anlaşmasına vardı.

Güncellenme: 11:36, 09/06/2021
Bülent Uygun ile anlaşma sağlandı

Çaykur Rizespor’da 26 Haziranda yapılacak başkanlık seçimine tek liste ile girecek olan Tahir Kıran, yeni sezon planlamasında geç kalınmaması için teknik direktör Bülent Uygun ile 3 yıllık prensip anlaşmasına vardı ve transfer çalışmalarına da teknik heyetin raporu doğrultusunda hız verildi.

26 Haziranda yeni başkanını seçecek olan Çaykur Rizespor’da, yeni sezon öncesi transfer çalışmalarında aksaklık yaşanmaması adına çalışmalara erkenden hız verildi. Yapılacak başkanlık seçimine tek liste ile girecek olan Tahir Kıran, yeni sezon öncesi sportif konuda aksaklık yaşanmaması için çalışmalara erkenden başladı. Kıran ve ekibi, geride kalan sezonu takımın başında tamamlayan teknik direktör Bülent Uygun ile 3 yıllık prensip anlaşmasına vardı.

KONGRE SONRASI ANLAŞMALAR RESMİYET KAZANACAK

Tahir Kıran ve ekibi, yeni sezon öncesi Bülent Uygunun raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına da başladı. Seçime kadar olan süreçte transfer çalışmalarında önemli yol almayı planlayan yeşil-mavililer, kongre sonrasında ise önce teknik direktör Bülent Uygun ile resmi sözleşme imzalayacak, ardından da transfer çalışmalarını resmiyete dökecek.

İlginizi ÇekebilirÇaykur Rizespor'da başkan Hasan Kartal istifa ettiÇaykur Rizespor'da başkan Hasan Kartal istifa etti