Burak Yılmaz, Hollanda’yı görünce affetmiyor! Son 50 yılda onun gibisi yok

Burak Yılmaz, Hollanda maçlarında gollerini atmaya devam ediyor. Lille'de forma giyen 35 yaşındaki golcü, Portakallar'a 5. golünü atarken Cristiano Ronaldo'yu da geçmeyi başardı.

Burak Yılmaz, Hollanda’yı görünce affetmiyor! Son 50 yılda onun gibisi yok

2022 Dünya Kupası Elemeleri’nde Hollanda’ya karşı 3 gol atan A Milli Takımımızın golcüsü Burak Yılmaz, Portakallar’a karşı oynadığı son 3 maçta da gol atmayı başardı.

EURO 2016 Elemeleri’nde deplasmanda Hollanda fileleri havalandıran Burak, Konya’da oynanan ve 3-0 kazandığımız karşılaşmada da gol sevinci yaşamıştı.

Lille’de forma giyen 35 yaşındaki milli golcü, bu akşam Atatürk Olimpiyat Stadı’nda oynanan karşılaşmada da Hollanda filelerini 3 kez havalandırdı.

Burak Yılmaz: Beni övmek için sürekli bir istatistik çıkarıyorsunuz! İlginizi Çekebilir Burak Yılmaz: Beni övmek için sürekli bir istatistik çıkarıyorsunuz!

RONALDO VE KOLLER’İ YAKALADI

Burak Yılmaz, Hollanda’ya karşı 5. kez gol sevinci yaşarken, Cristiano Ronaldo ve Jan Koller’i de geçti. İki isim 4’er golle Hollanda Milli Takımı’na en çok gol atan isimler arasında yer alıyordu. Burak Yılmaz ayrıca son 50 yılda Hollanda’ya karşı en çok gol atan oyuncu oldu.

Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda 2 bin 779 gün sonra milli heyecan İlginizi Çekebilir Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda 2 bin 779 gün sonra milli heyecan
Loading...