Büyükelçi Vasyl Bodnar’dan Fenerbahçe ve Putin tezahüratı için son söz!

Ukrayna'nın Ankara Büyükelçisi Vasyl Bodnar, Fenerbahçe-Dinamo Kiev maçında tribünden yükselen Putin tezahüratıyla ilgili iki tweet atarak, sarı-lacivertli kulübe teşekkür etti ve konuyu kapattıklarını açıkladı.

Büyükelçi Vasyl Bodnar’dan Fenerbahçe ve Putin tezahüratı için son söz!

Fenerbahçe taraftarının Dinamo Kiev maçında ‘Vladimir Putin’ tezahüratı yapmasının ardından gerilen ortamda Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Vasyl Bodnar, açıklama yaptı.

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, ‘Özür dilemeyeceğiz’ sözlerinin ardından yönetim kurulundan bir üyenin büyükelçi ile iletişime geçtiğini ve kendilerine ‘Çok da kafanıza takmayın’ dendiğini açıklamıştı.

“FENERBAHÇE’YE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ukrayna’nın Ankara Büyükelçisi Vasyl Bodnar, öğle saatlerinde Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Rus propagandasının istifade etmesine müsaade etmiyoruz” dedi.

Tweet dizisi oluşturan Bodnar, “Ukrayna'da dehşet verici bir savaş var. Rusya düşman, Putin katildir; Türkiye dost, futbol tutku, Fenerbahçe güçlü takımdır. Yanlış anlaşılmaları diyalog yolu ile düzeltiyoruz. Mektup ve açıklaması için Fenerbahçe’ye teşekkür ediyorum. Burada noktalıyoruz ve Rus propagandasının istifade etmesine müsaade etmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ateş püskürdü İlginizi Çekebilir Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ateş püskürdü UEFA, Vladimir Putin tezahüratı nedeniyle Fenerbahçe'ye soruşturma açtı İlginizi Çekebilir UEFA, Vladimir Putin tezahüratı nedeniyle Fenerbahçe'ye soruşturma açtı Fenerbahçe Dinamo Kiev maçında 'Vladimir Putin' tezahüratı! İlginizi Çekebilir Fenerbahçe Dinamo Kiev maçında 'Vladimir Putin' tezahüratı!
Loading...