Ersun Yanal, Adil Rami’nin olay iddialarına cevap verdi

Fenerbahçe eski teknik direktörü Ersun Yanal, futbolcu Adil Rami'nin Fenerbahçe dönemine ilişkin ortaya attığı, ''Oynamak için hocaya yakın menajerlerle çalışmam söylendi'' iddialarına sosyal medyadan cevap verdi.

Ersun Yanal, Adil Rami’nin olay iddialarına cevap verdi

Deneyimli teknik direktör Ersun Yanal, Fenerbahçe’yi çalıştırdığı dönemde takımda olan Fransız futbolcu Adil Rami’nin açıklamalarına yanıt verdi.

Ersun Yanal, Rami’nin “Fenerbahçe dönemimde, oynamak için hocaya yakın menajerle çalışmam söylendi. Neden diye sorduğumda, Türk bir menajer ile çalıştığın zaman bu primin teknik direktör ile paylaşıldığını ve antrenörün de bu sebeple seni oynatmak zorunda kaldığını söyledi” ifadelerinin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

‘DOĞRUNUN KALESİ YIKILMAZ’

Sosyal medyadan açıklama yapan Ersun Yanal, “Adil Rami’nin bir menajerle yaptığı görüşmeyi “TANIK OLMUŞ GİBİ” anlatması ve bazı medya kuruluşlarının da bunu “GERÇEK” kabul ederek kullanması, ne yazık ki Türk futbolu ve spor gazeteciliğinde geldiğimiz noktanın kısa özeti. İşini gerçek anlamda yapan tüm spor gazetecisi emekçilerini bir yana bırakarak haykırıyorum. DOĞRUNUN KALESİ YIKILMAZ, sakın unutmayın…” ifadelerini yazdı.

‘YASAL HAKLARIMI ARAYACAĞIM’

Yasal haklarını kullanacağını belirten Yanal, “Adil Rami başta olmak üzere, bu açıklamaların gerçeklikle uzaktan yakından ilgisi var mı diye araştırma zahmetine bile katlanmayan herkese karşı TÜRK TEKNİK DİREKTÖRLER adına yasal haklarımı sonuna kadar arayacağım. Umarım, bizi temsil eden kurumlar da kabuğundan çıkarak seslerini çıkarır ve yanımızda yer alır” sözlerini kullandı.

Eski Fenerbahçe oyuncusu Adil Rami'den Ersun Yanal dönemi için şok sözler! İlginizi Çekebilir Eski Fenerbahçe oyuncusu Adil Rami'den Ersun Yanal dönemi için şok sözler!
Loading...