Fenerbahçe, genç kaleci Berke Can Evli’yi İstanbul’a davet etti

1308 Osmaneli Belediyespor U11-12 takımında forma giyen kaleci Berke Can Evli, Fenerbahçe tarafından İstanbul'a çağırıldı.

Fenerbahçe, genç kaleci Berke Can Evli’yi İstanbul’a davet etti

1308 Osmaneli Belediyespor U11-12 futbol takımı kalecisi Berke Can Evli, Fenerbahçe altyapı hocaları ve izleme ekibince beğenilerek İstanbul'a çağrıldı. 1308 Osmaneli Belediye Spor U11-12 futbol takımı Kocaeli ve Sakarya'da yapılan turnuvalarda başarılı sonuçlar ve şampiyonluk elde edince minik futbolculara diğer takımların ilgisi arttı.

Turnuvada göz dolduran 1308 Osmaneli Belediye Spor U11-12 Futbol takımı kalecisi Berke Can Evli, Fenerbahçe altyapı hocaları ve izleme ekibince beğenilerek İstanbul'a çağrıldı. Altyapıya çok önem verdiklerini anlatan Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, “1308 Osmaneli Belediye Spor U11-12 futbol takımı Kocaeli ve Sakarya'da yapılan turnuvalarda çok başarılı sonuçlar ve şampiyonluk elde edince sporcularımıza ilgi arttı. Bu tarz turnuvaları izleyen kulüplerimizin değerli hocaları takımımızı yakından takip ediyorlar. 1308 Osmaneli Belediye Spor U11-12 futbol takımımız kalecilerinden Berke Can Evli Fenerbahçe altyapı hocaları ve izleme ekibince beğenilerek İstanbul'a çağrıldı. Fenerbahçe gibi Türkiye'nin güzide bir takımının altyapısına seçilen değerli sporcumuzu, ailesini, yöneticilerimizi ve değerli hocası Çağlar Bozkıran ve Mete Aktemur'u kutluyor başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Fenerbahçe'nin transfer zamanı daraldı! Forvet aranıyor... İlginizi Çekebilir Fenerbahçe'nin transfer zamanı daraldı! Forvet aranıyor...