Fenerbahçe Luan Peres Petroni transferini duyurdu

Fenerbahçe, Luan Peres Petroni transferi hakkında yaptığı açıklamada futbolcu ve kulübü ile anlaşmaya varıldığını duyurdu. Fenerbahçe, Brezilyalı savunma oyuncusunun İstanbul'da ne zaman geleceğini de açıkladı.

Fenerbahçe Luan Peres Petroni transferini duyurdu

Transfer çalışmalarına devam eden Fenerbahçe, Luan Peres Petroni transferi ile ilgili Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) bildirim yaptı. Fenerbahçe, Marsilya’da forma giyen stoper Luan Peres ile prensip anlaşmasına varıldığını duyurdu.

Fenerbahçe’den konuyla ilgili yapılan açıklamada, “Kulübümüz Marsilya forması giyen Luan Peres'in transferi için Fransız Kulübü ile prensip anlaşmasına varmıştır. Oyuncu sağlık kontrolleri ve transfer sürecini devam ettirmek için bugün akşam saatlerinde İstanbul'a gelecektir” denildi.

Luan Peres Petroni, Fransa Ligue 1 ekiplerinden Marsilya’ya geçen sezon 4.5 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Santos’tan transfer edilmişti. Brezilyalı savunma oyuncusu Marsilya forması altında 49 maça çıktı.

Fenerbahçe Kulübü, Vladimir Putin tezahüratı hakkında açıklama yaptı İlginizi Çekebilir Fenerbahçe Kulübü, Vladimir Putin tezahüratı hakkında açıklama yaptı

 

Loading...