Fenerbahçe yönetiminde Ömer Temelli istifa etti

Fenerbahçe'de Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi olan Ömer Temelli istifa kararı aldı. Fenerbahçe Kulübü, Ömer Temelli'nin ayrılığı hakkında açıklama yaptı.

Fenerbahçe yönetiminde Ömer Temelli istifa etti

Şampiyonlar Ligi ön eleme turunda Dinamo Kiev’e elenen Fenerbahçe’de flaş bir gelişme yaşandı. Sarı-lacivertli yönetimde bir süredir toplantılara katılmayan Ömer Temelli istifa kararı aldı.

Daha önce Aziz Yıldırım döneminde de görev yapan, Ali Koç döneminde Fenerbahçe Yönetim ve İcra Kurulu Üyesi olan Ömer Temelli tüm görevlerinden istifa ettiğini bildirdi. Sarı-lacivertli takımda sezon öncesi yaşanan bu istifaya, başkan Ali Koç ile Ömer Temelli arasındaki fikir ayrılıklarının neden olduğu öne sürüldü.

Fenerbahçe Kulübü’ndeki tüm görevlerinden istifa eden Ömer Temelli’nin, İsmail Kartal’ın gönderilmesinden rahatsız olduğu iddia ediliyor.

Fenerbahçe’den istifa ile ilgili resmi açıklama geldi:

“Kulübümüzün Yönetim Kurulu Üyesi Sn. Ömer Temelli, kulüp yönetim kurulu üyeliği ile birlikte bağlı şirketlerindeki tüm görevlerinden istifa etmiştir. Ömer Temelli'ye kulübümüz adına gösterdiği emek ve katkıları için teşekkür ederiz…”

Fenerbahçe, Dinamo Kiev maçındaki Vladimir Putin tezahüratı nedeniyle ceza alır mı? İlginizi Çekebilir Fenerbahçe, Dinamo Kiev maçındaki Vladimir Putin tezahüratı nedeniyle ceza alır mı?
Loading...