Fenerbahçe’de Ali Koç döneminde stoper çılgınlığı

Fenerbahçe, savunmanın göbeğine oyuncu almaya doyamadı. Son dört sezonda 11 merkez savunmacı transfer edildi.

Fenerbahçe’de Ali Koç döneminde stoper çılgınlığı

Fenerbahçe’nin savunma ile imtihanı sürüyor. Ali Koç'un başkanlığa geldiği 2018'den bu yana defansın göbeğine 11 futbolcu transfer edildi. Bu süreçte alınan Sadık, Falette, Reyes, Zanka, Rami ve Kim şu an takımda değil. Lemos, Caulker ve Tisserand'la yolların ayrılması bekleniyor. Szalai'ye de reddedemeyeceği teklifler geldiği belirtiliyor.

Sarı-lacivertliler, stoper çılgınlığına bu sezon da devam ediyor. Luan Peres ve Gustavo Henrique, resmen kadroya katıldı. Eğer Szalai satılırsa bu bölgeye biri yerli en az iki isim daha alınması bekleniyor. Kısacası Fenerbahçe sezona geçen yılın en iyi bölgesi olan defans tandemini tamamen değiştirmiş olarak başlayabilir. İşte detaylar.

HENRIQUE SON ANDA

Sözleşme imzalamak için günlerdir İstanbul'da bulunan Gustavo Henrique'nin yapılan sağlık kontrollerinde ufak çaplı diz sorununa rastlanması transferi bir süre sürüncemede bıraktı. Ancak yapılan detaylı tetkikler sonrası transferin önünde bir engel çıkmadı ve resmi imza atıldı.

SZALAI'YE TEKLIF VAR

Attila Szalai'ye ciddi bir teklif olduğu belirtiliyor. Yönetim, Min Jae Kim'den sonra bir başka banko stoperi kaybetmek istemiyor. Buna karşın teklif edilen rakamın oldukça iyi olduğu gelen bilgiler arasında. Luan Peres'in sol stoper olması da ayrılık iddialarını güçlendiriyor.,

KAAN AYHAN HAMLESI

Yönetim, Serdar Aziz'in ardından bir başka Türk futbolcuyla savunmayı takviye etmeyi planlıyor. Bu ismin Kaan Ayhan olduğu öğrenildi. Dört büyüklerin gündeminde olan Kaan için kulübü Sassuolo 5 milyon Euro istiyor. Bu bedelin indirilmesine uğraşılıyor.

Fenerbahçe'ye 5 futbolcudan kötü haber! Joao Pedro'da yırtık var İlginizi Çekebilir Fenerbahçe'ye 5 futbolcudan kötü haber! Joao Pedro'da yırtık var
Loading...