Fenerbahçe’de Kim Min Jae önce ‘Kalacağım’ ardından ‘Gideceğim’ dedi

Kim Min Jae, Jorge Jesus ile yaptığı görüşmede 'Kalacağım' dedi ancak Dinamo Kiev maçı öncesi taktik antrenmanlarına katılmayacağını açıkladı. Rennes ile anlaşan Koreli için Napoli de devreye girdi!

Fenerbahçe’de Kim Min Jae önce ‘Kalacağım’ ardından ‘Gideceğim’ dedi

Kim Min Jae’nin veda edişinden çok ayrılış şekli Fenerbahçe'yi sıkıntıya soktu. Jorge Jesus, “Bana da sürpriz oldu” sözleriyle hayal kırıklığını gizlemedi. Bu sözlerin arka planı da ortaya çıktı. Jesus, takıma gelir gelmez Kim'le görüştü, takımda kalmaya ikna etti, Dinamo Kiev maçı hazırlıklarına da ona göre başladı.

İDMANA ÇIKMADI

Fakat Kim Min Jae'nin aklını, Rennes teknik patronu Bruno Genesio çeldi. Genesio, daha önce de birlikte çalıştığı Kim'in istikametini değiştirdi. Bir anda “Ayrılacağım” diyen yıldız stoper, Jesus ve yönetimi şoke etti. Kim, Rennes ile anlaştığını ve Dinamo Kiev maçının taktik idmanlarına katılmayacağını söyleyince planlar bozuldu.

SÖZLEŞME ZORA SOKTU

Kim, transfer olduğunda sözleşmeye serbest kalma bedeli konulmasını şart koştu. 20 milyon Euro'luk bu rakamın ödenecek olması yönetimin elini kolunu bağladı.

İBRE NAPOLI’YE DÖNDÜ

Her ne kadar Rennes ilk etapta Kim ile anlaşsa da araya giren Napoli, transferin seyrini değiştirdi. Fransızlar, serbest kalma bedelini üç yılda ödeyecekti. İtalyanlar ise bu rakamı iki taksitte ödemeyi önerdi.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus'tan, Dinamo Kiev maçı yorumu: Ofansta kalitemiz eksikti İlginizi Çekebilir Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus'tan, Dinamo Kiev maçı yorumu: Ofansta kalitemiz eksikti Fenerbahçe, Dinamo Kiev'i salladı, yıkamadı: 0-0 | Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme İlginizi Çekebilir Fenerbahçe, Dinamo Kiev'i salladı, yıkamadı: 0-0 | Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme
Loading...