Fenerbahçe’de Olağan Seçimli Genel Kurul başladı 

Fenerbahçe Kulübü Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı başladı. Vefa Küçük, Genel Kurul Divan Başkanlığına oy birliği ile seçildi.

Fenerbahçe’de Olağan Seçimli Genel Kurul başladı 

Ülker Stadyumu’nda gerçekleştirilen toplantıda açılış konuşmasını Fenerbahçe Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Fethi Pekin yaptı. Pekin, konuşmasında kapanmalar, kısıtlamalar ve ertelemeler ile geçen sıkıntılı bir sürecin geride kaldığını, bu süreçte Fenerbahçe adına önemli gelişmeler yaşandığını ifade etti. Camianın yek vücut olduğunu da kaydeden Fethi Pekin, Adalet geç de olsa tecelli etti. Tüm dünyaya Fenerbahçemizin yıkılmayacağını göstermiş olduk. Desteğinize minnettarız. Futbol takımımızın 1959 yıl öncesi şampiyonlukları için TFFye bir başvuruda bulunulmuş, camiamız tarafından destekle karşılanmıştır. Tüm camiamıza teşekkür ediyor, kongre açılışında camiamızı saygıyla selamlıyorum dedi.

Fenerbahçe'de hedef Cengiz Ünder'i kiralık olarak kadroya katmak İlginizi Çekebilir Fenerbahçe'de hedef Cengiz Ünder'i kiralık olarak kadroya katmak

VEFA KÜÇÜK OY BİRLİĞİ İLE SEÇİLDİ

Fethi Pekinin konuşmasının ardından ise genel kurulu yönetecek divan kurulu başkanlığı seçimi yapıldı. Genel Kurul Divan Kurulu Başkanlığına Vefa Küçük, oy birliği ile seçildi. Ardından söz alan Vefa Küçük, tek başkan adayı ve listesi olduğunu ifade ederek, başkanlığa veya kurullara başka aday olup olmadığını sordu. Gündem oylamasına geçen Vefa Küçük, mevcut gündemin oy birliği ile kabul edildiğini belirtti. Sonrasında mevcut başkan Ali Koçun tek aday olarak girdiği kongrede, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından 2019-2020 yılları yönetimi ile denetim kurulu faaliyet raporları okunmaya geçildi. (FOTOĞRAFLAR: Fatih Erdoğdu)

Loading...