Fenerbahçe’de seçim tarihi belli oldu

Fenerbahçe'de gerçekleştirilecek olan başkanlık seçimleri 29-30 Mayıs tarihinde yapılacak. Yeterli çoğunluk sağlanmaması durumunda ise seçimler 5-6 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Fenerbahçe’de seçim tarihi belli oldu

Fenerbahçe’de gerçekleştirilecek olan başkanlık seçimlerinde tarihler belli oldu. Sarı-lacivertlilerde başkanlık seçimleri 29-30 Mayıs tarihlerinde yapılacak. Yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda seçim 5-6 haziran tarihinde gerçekleşecek.

28 bin 528 üye başkanlık seçiminde oy kullanabilecek. Seçimlerin pandemi dolayısıyla elektronik oy kullanmayla yapılabileceği ve bu durumla alakalı çalışmaların devam ettiği belirtildi.

ALİ KOÇ ADAY OLACAK MI?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, online olarak düzenlenen Yüksek Divan Kurulu’nda başkanlık adaylığı konusunda, “Net bir şey söylemenin erken olduğunu düşünüyorum. Bununla beraber ihtiyaçlar ne gerektiriyorsa onun yapılacağından da hiç şüpheniz olmasın” açıklamasını yaptı.

Ali Koç'tan Galatasaray'a çağrı: Hatta sizin kanalınızda... İlginizi Çekebilir Ali Koç'tan Galatasaray'a çağrı: Hatta sizin kanalınızda... Vefa Küçük: Bu görevi sürdürmeyi düşünüyorum İlginizi Çekebilir Vefa Küçük: Bu görevi sürdürmeyi düşünüyorum
Loading...