Fenerbahçe’den ayrılan Sadık Çiftpınar, Malatyaspor’a dönüyor 

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Sadık Çiftpınar Yeni Malatyaspor ile anlaşmaya vardı. Önceki sezonda da maaşında indirim yaparak Fenerbahçe'nin limit konusunda önünü açan Sadık 8 milyon TL olan alacağından vazgeçti.

Fenerbahçe’den ayrılan Sadık Çiftpınar, Malatyaspor’a dönüyor 

Fenerbahçe ile sözleşmesini fesheden Sadık Çiftpınar, Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak. 28 yaşındaki futbolcu ayrıca sarı lacivertli kulüpten alacağı 8 milyon TL’den de vazgeçti.

Ozan Tufan 'Ada'ya uçuyor! Hayaline kavuşmak üzere... İlginizi Çekebilir Ozan Tufan 'Ada'ya uçuyor! Hayaline kavuşmak üzere...

SADIK’TAN BÜYÜK FEDAKARLIK: 8 MİLYON TL’DEN VAZGEÇTİ

Ocak 2019’da Yeni Malatyaspor’dan Fenerbahçe’ye transfer olan Sadık Çiftpınar, kulubüyle yollarını ayırdı. 8 milyon TL’lik alacağını bırakan defans oyuncusu Öznur Kablo Yeni Malatyaspor’a geri dönüyor. Sarı lacivertli kulübün takımda düşünmediğini belirttiği Sadık Çiftpınar eski kulübü ile 3 yıllık sözleşme imzalayacak. Fenerbahçe’de forma giydiği dönemde maaşında indirim yaparak Fenerbahçe’nin limit konusunda önünü açan Sadık Çiftpınar, 8 milyon TL alacağından vazgeçerek sarı lacivertli kulübe önemli bir kaynak yarattı.

FENERBAHÇE’DEN AÇIKLAMA GELDİ

“2019 yılında Fenerbahçemizin formasını giymeye başlayan, istisnasız her zaman ruhu ve aidiyetiyle formamızın hakkını vermek için mücadele eden, gerek kişiliği gerek özel yaşamı gerekse futbolculuğu ile örnek bir sporcu olan Sadık Çiftpınar ile yollarımız ayrılmıştır.

Öznur Kablo Yeni Malatyaspor ile anlaşan Sadık Çiftpınar'a yolun açık olsun diyor; kariyerinin geri kalanında sonsuz başarılar diliyoruz.

Çocukluk hayali olan Fenerbahçe forması için her zaman elinden gelenin en iyisini yapan Sadık Çiftpınar'a; Kulübümüz ve kalbi Fenerbahçe ile atan milyonlarca taraftarımız adına ortaya koyduğu tüm fedakârlıklar, sahada formamız için verdiği emek ve hizmetler için teşekkür ediyoruz.”

Fenerbahçeli eski futbolcu Simon Falette, Hatayspor'da İlginizi Çekebilir Fenerbahçeli eski futbolcu Simon Falette, Hatayspor'da