Fenerbahçe’den Beşiktaş’a yanıt: ‘Tetikçileri üzerinden iftiraları yayıyorlar’

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ'ın Kayserispor maçından sonra yaptığı açıklamalara Fenerbahçe cephesinden yanıt geldi. Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu, siyah beyazlı camianın yalan algılar ürettiğini ve tetikçileri üzerinden bunları yaymaya çalıştıklarını söyledi.

Fenerbahçe’den Beşiktaş’a yanıt: ‘Tetikçileri üzerinden iftiraları yayıyorlar’

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu, Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ’ın açıklamalarıyla ilgili, “Fenerbahçe, 15 haftadır penaltı alamayan, sürekli hakem hatalarına maruz kalan şekilde, rakiplerin penaltıları, gollerinde görülemeyen eller ortadayken; tertemiz şampiyonluk yürüyüşünü sonuna kadar sürdürecektir. Bu iftiracıların bayram arefe hesaplarının takdiri ise kamuoyunun” diye konuştu.

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Metin Sipahioğlu, Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ’ın dün yaptığı açıklamalara sosyal medya hesabı üzerinden cevap verdi.

Beşiktaşlı yönetici Emre Kocadağ'dan, Fenerbahçe'ye: 'FETÖ var diyenler neden sustu?' İlginizi Çekebilir Beşiktaşlı yönetici Emre Kocadağ'dan, Fenerbahçe'ye: 'FETÖ var diyenler neden sustu?'

Açıklamalarla ilgili konuşan Sipahioğlu şu ifadeleri kullandı:

“Sezon başından beri başarı için her yol mübah diyerek, sürekli yalan algılar üretip, tetikçileri üzerinden bunları yaymaya çalışanların son yalanı; şampiyon olursak Thiam için eski kulübüne bonus ödeyeceğimiz iddiaları, her zaman olduğu gibi tamamen iftira yalan ve gerçek dışıdır. Tıpkı derbi maçı hakeminin başkanımızın şirketinde çalıştığı iddiası gibi. Tıpkı İrfan Can için şampiyonluk bonusu ödeyeceğimiz iddiası gibi. Tıpkı bizle hiç ilgisi olmayan Demba Ba konusunda iftira atmaya çalışmaları gibi. Tıpkı Kemal Ademi için yaymaya çalıştıkları iftira gibi.”

“BU İFTİRACILARIN BAYRAM AREFE HESAPLARININ…”

“Fenerbahçe, 15 haftadır penaltı alamayan, sürekli hakem hatalarına maruz kalan şekilde, rakiplerin penaltıları, gollerinde görülemeyen eller ortadayken; tertemiz şampiyonluk yürüyüşünü sonuna kadar sürdürecektir. Bu iftiracıların bayram arefe hesaplarının takdiri ise kamuoyunun” diye konuştu.

Loading...