Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları tanıtıldı

Fenerbahçe'nin yeni sezonda giyeceği formaları tanıtıldı. Sarı lacivertlilerin yeni forması 72 gram ağırlığıyla dünyanın en hafif forması olarak tarihe geçti.

Fenerbahçe’nin yeni sezon formaları tanıtıldı

Fenerbahçe’de, 2022/23 sezonu forma lansmanı yapıldı. Lansmanda, geçen sezon forma satışında kulüp rekorunun kırıldığı açıklandı. Yeni sezon formaları, 19 Temmuz Dünya Fenerbahçeliler Günü’nde taraftarlarla buluştu. Sadece 72 gram ağırlığıyla dünyanın en hafif forması olarak tarihe geçti.

Fenerbahçe 2021/22 sezonu forma satışında kulüp rekoru kırıldığı açıklandı. Yapılan açıklamaya göre geçen sezon satılan toplam forma sayısı 352.000 adet oldu.

ALİ KOÇ: TANITIM VİDEOSU MÜKEMMEL ÖTESİ OLMUŞ

Fenerbahçe’nin yeni sezon öncesi forma tanıtımında başkan Ali Koç açıklamalarda bulundu. Forma tanıtımındaki video için konuşan sarı-lacivertli kulübün başkanı, “Çok az biliyorduk biz de, tanıtım videosu mükemmel ötesi olmuş. Uzun zamandır böyle bir video görmemiştik. Bir de yeni formalarımızla enerjiyi sahaya yansıttığımız zaman işimiz daha da kolaylaşacak. Fenerbahçe’deyseniz, yöneticisiyseniz, sporcusuysanız, devamlı eleştiri var. Bir eleştiri de ‘Ne işiniz var Ülker Spor Salonu’nda?’ oldu. Biz neden buradayız, stadımızda bütün çatı değişiyor. İlk maçımızı tam yetişmeyecek. Şu an inşaat halinde olduğu için bu etkinliği yapamadık” ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı: “Kendimi borçlu hissediyorum”

Lansman öncesi açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, “Fenerbahçe camiası bence kalitesini, gücünü, zor günleri yaşarken kenetlenmesiyle her zaman göstermiştir. Fenerbahçeli olduğum için çok mutluyum. Dünyada bir camianın bu kadar bütünleşmesi az görülmüştür. Küçüklüğümde beni mutlu eden birçok şeyin arkasında Fenerbahçe galibiyetleri var. Kendimi borçlu hissediyorum. Bu camiayı elimden geldiğince destekleyeceğim” dedi.

Loading...