Galatasaray Arda Turan ile 1 yıl daha!

İç transferde çalışmalarını sürdüren Galatasaray yönetimi, kaptan Arda Turan ile 1 yıllık sözleşme imzalandığını açıkladı.

Galatasaray Arda Turan ile 1 yıl daha!

Galatasaray Kulübü, 34 yaşındaki kaptanı Arda Turan ile 1 yıllık yeni sözleşme imzalandığını duyurdu.

Geçen sezon Barcelona’dan bedelsiz olarak ayrılan ve yıllar sonra eski kulübüne dönen Arda Turan, “Bizim için burada imzalar önemli değil. Hayatımız boyunca Galatasaray'a hizmet etmek için buradayız. Çok mutluyum. Galatasaray'da olduğum her anın keyfini, mutluluğunu çıkartıp başarılar, kupalar kazanmak istiyorum. Buradan hem sayın başkana, yönetim kuruluna hem de hocama çok teşekkür ediyorum. Tekrardan beni bu formayla, bu t-shirt, bu armayla kavuşturdukları için. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım ilk günkü gibi. Elimizden ne gelirse, her anını en kıymetli şekilde değerlendirip sezonu kupalarla, şampiyonluklarla bitirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

GS TV’ye konuşan Arda Turan, sözlerini şöyle noktaladı: “Açıkçası geçen seneden sonra iyi dersler çıkarttığımızı düşünüyorum. Şampiyonluğu son anda kaybettik ama Galatasaray mücadelesini, vazgeçmemeyi gösterdiğimizi düşünüyorum. Bu sene baştan daha sıkı tutup işleri, daha başarılı olacağımıza inanıyorum sonuna kadar. Galatasaray her kulvarda olduğu gibi, olduğu her kulvarda başarıya ve şampiyonluğa adaydır. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Her gün bunu daha iyi nasıl yapabiliriz, nasıl daha iyisine ulaşabiliriz diye uğraşıyoruz, çalışıyoruz. Hiç durmadan dersler çıkartıp kazanmaya çalışacağız, en iyisini taraftarımıza en güzelini göstermek istiyoruz.”