Galatasaray Fredrik Midtsjö’nün maliyetini açıkladı

Galatasaray'ın AZ Alkmaar'dan transfer ettiği Fredrik Midtsjö'nün maliyeti bedeli belli oldu.

Yeni sezon öncesinde hazırlıklarına devam eden Galatasaray’da transfer harekatı da sürüyor. Galatasaray, geçtiğimiz günlerde İstanbul’a gelen Fredrik Midtsjö ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Norveçli oyuncu için kulübü AZ Alkmaar’a 3.5 milyon Euro bonservis bedeli ödenecek. Oyuncunun kendisiyle 3 yıllık sözleşme imzalanırken, 27 yaşındaki orta saha yıllık 975 bin Euro kazanacak.

Galatasaray’dan KAP’a yapılan açıklama şu şekilde:

“Profesyonel futbolcu Fredrik Midtsjö ve kulübü Alkmaar Zaanstreek ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 3.500.0000 EUR tutarında transfer bedeli ödenecektir. Futbolcunun kendisiyle de 2022-2023 futbol sezonundan başlamak üzere 3 sezon için anlaşmaya varılmıştır. Buna göre her bir futbol sezonu için futbolcuya net 975.000 EUR sezonluk ücret ödenecektir.”

Fredrik Midtsjö: Galatasaray etkileyici bir kulüp İlginizi Çekebilir Fredrik Midtsjö: Galatasaray etkileyici bir kulüp Galatasaray'a küçük dev adam: Lucas Torreira İlginizi Çekebilir Galatasaray'a küçük dev adam: Lucas Torreira
Loading...