Galatasaray, Mostafa Mohamed’i Nantes’e kiraladı

Galatasaray, Mostafa Mohamed'in Nantes'e kiralandığını KAP'a bildirdi. Sarı kırmızılı kulüp, transferin mali detaylarını da açıkladı.

Galatasaray, Mostafa Mohamed’i Nantes’e kiraladı

Galatasaray Kulübü, Mısırlı golcü oyuncu Mostafa Mohamed’i Fransız kulübü Nantes’e kiraladığını açıkladı. Sarı kırmızılı ekip, 250 bin euro kiralama bedelini kasasına koyarken, Mohamed’in satın alma opsiyonu da belli oldu.

Sarı-kırmızılı kulüpten transferle ilgili Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Profesyonel futbolcumuz Mostafa Mohamed Ahmed Abdalla’nın geçici transferi konusunda Football Club de Nantes ile anlaşmaya varılmıştır. Yapılan anlaşmaya göre Football Club de Nantes Kulübü, Şirketimize net 250.000 EUR geçici transfer bedeli ödeyecektir. Football Club de Nantes 15 Haziran 2023 tarihine kadar opsiyon hakkını kullanması halinde futbolcuyu net 5.750.000 Euro transfer bedeli karşılığında kesin olarak transfer etme hakkına sahiptir.”

Galatasaray, Leo Dubois transferinin maliyetini açıkladı İlginizi Çekebilir Galatasaray, Leo Dubois transferinin maliyetini açıkladı
Loading...