Fatih Terim, Florya’ya, futbolculara ve taraftara veda etti

Galatasaray'da dün akşam Teknik Direktör Fatih Terim'le yolların ayrılmasının ardından bugün sabah saatlerinde çok sayıda sarı-kırmızılı taraftar, Florya Metin Oktay Tesisleri'ne giderek, 'yönetim istifa' şeklinde tezahüratlarda bulunup Fatih Terim'e de destek verdi.

Galatasaray’da 4. Fatih Terim dönemi dün akşam itibarıyla son buldu. Teknik Direktör Fatih Terim ile yolların ayrılmasın ardından da bu sabah çok sayıda taraftar, soluğu Florya Metin Oktay Tesisleri’nde aldı. Sarı-kırmızılı futbolseverler, ‘yönetim istifa’ şeklinde tezahüratlar yaparken, Fatih Terim’e ise destek verdi.

Fatih Terim, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gelerek futbolcular ve personelle vedalaştı. Tesislere ailesiyle birlikte gelen, yaklaşık yarım saat kadar kalan Fatih Terim, futbolcularla ve personelle vedalaştıktan sonra tesislerden ayrıldı.

Florya’da bekleyen taraftarları selamlamak için aracından inen tecrübeli teknik adam, kendisine tezahüratlarda bulunan sarı-kırmızılılarla vedalaştıktan sonra tesislerden ayrıldı. Taraftarlar, Fatih Terim’in aracının peşinden koşarken, Başkan Burak Elmas ve yönetimi de protesto etti.

Öte yandan sarı-kırmızılı takımın bugün yapacağı antrenmanı U19 antrenörlerinden Birkan Bozkurt yönetecek.

Galatasaray'da Fatih Terim dönemi 30 saniyede bitti! O sözler... İlginizi Çekebilir Galatasaray'da Fatih Terim dönemi 30 saniyede bitti! O sözler... Galatasaray'da bir numaralı aday Domenec Torrent İlginizi Çekebilir Galatasaray'da bir numaralı aday Domenec Torrent
Loading...