Galatasaray-Yusuf Yazıcı transfer iddiası hakkında açıklama

Lille'de forma giyen milli futbolcu Yusuf Yazıcı'nın Galatasaray ile transfer görüşmesi yaptığı iddiaları gündeme bomba gibi düştü. Yusuf Yazıcı'nın menajeri Adem Cebeci, Galatasaray iddiaları hakkında açıklama yaptı.

Galatasaray-Yusuf Yazıcı transfer iddiası hakkında açıklama

Fransız ekibi Lille’de forma giyen Yusuf Yazıcı’nın Galatasaray ile adının anılmasıyla ilgili temsilcisi Adem Cebeci, özel açıklamalarda bulundu. Cebeci, “Sayın Fatih Terim, Yusuf Yazıcı’ya A Milli Takım döneminde ilk kez forma veren, ona güvenen bir teknik direktör; dolayısıyla Yusuf’un kalbinde her zaman farklı bir yere sahip. Ama iki taraf arasında, bir transfer görüşmesi gerçekleşmemiştir” dedi.

Cebeci, sarı kırmızılı kulüple bir transfer görüşmesinin yapılmadığına vurgu yaparken, “Temsilciliğini yaptığımız sporcumuz Yusuf Yazıcı, Lille’in planlarında önemli bir yere sahip. Galatasaray Spor Kulübü ülkemizin güzide camialarından biri. Sayın Fatih Terim, Yusuf Yazıcı’ya A Milli Takım döneminde ilk kez forma veren, ona güvenen bir teknik direktör; dolayısıyla Yusuf’un kalbinde her zaman farklı bir yere sahip. Ama iki taraf arasında bir transfer görüşmesi gerçekleşmemiştir. Yusuf Yazıcı, Lille’in gelecek planlarında önemli bir yere sahip ve tüm çalışmalarını bu yönde sürdürüyor” diye konuştu.

Galatasaray ile TFF arasında seyirci krizi İlginizi Çekebilir Galatasaray ile TFF arasında seyirci krizi
Loading...