Galatasaray’da PSV Eindhoven maçı hazırlıkları dört eksikle sürdü

Galatasaray, PSV Eindhoven ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu ilk maçının hazırlıklarını dört eksikle sürdürdü.

Galatasaray’da PSV Eindhoven maçı hazırlıkları dört eksikle sürdü

Galatasaray, UEFA Şampiyonlar Ligi İkinci Ön Eleme Turu ilk ayağında Hollanda temsilcisi PSV Eindhoven ile oynayacağı maçın hazırlıklarına yaptığı antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesislerindeki antrenmana ısınma hareketleri ile başlandı. Daha sonra gruplar halinde dar alanda pas ve top kapma çalışması gerçekleştirildi. Antrenmanın ana bölümünde teknik direktör Fatih Terim yönetiminde taktik çalışma yapıldı. Antrenmanın sonunda interval koşular üzerinde duruldu.

Sarı-kırmızılılarda corona virüsü testlerinde pozitif sonuç alınan iki oyuncunun tedavi ve karantina sürecine devam edildi. Taylan Antalyalı ve Jimmy Durmaz ise takımdan ayrı bireysel programları doğrultusunda çalıştı.

Galatasaray, PSV Eindhoven maçı hazırlıklarını yarın akşam saat 19.00da Florya Metin Oktay Tesislerinde yapacağı antrenmanla sürdürecek.

Galatasaray'da Fatih Terim yöneticilerle buluştu... Panik transfer yok hata yok İlginizi Çekebilir Galatasaray'da Fatih Terim yöneticilerle buluştu... Panik transfer yok hata yok