Sözcü Plus Giriş

Galatasaray’da Tuncer Hunca başkan adaylığından çekildi

Galatasaray'da daha önce başkanlığa aday olduğunu açıklayan Tuncer Hunca, Eşref Hamamcıoğlu'na destek vereceğini belirterek adaylıktan çekildi.

Güncellenme: 11:14, 03/05/2021
Galatasaray’da Tuncer Hunca başkan adaylığından çekildi

Galatasaray’da yaklaşan başkanlık seçimi öncesinde flaş bir gelişme yaşandı. Başkan adaylarından Tuncer Hunca, bir diğer aday olan Eşref Hamamcıoğlu’na tam destek vereceklerini belirterek adaylıktan çekildiğini duyurdu.

“Bu bir veda değil, fedadır” diyen Hunca açıklamasında, “Camiamızın birlik ve beraberliğe en üst seviyede ihtiyacı olduğu bu dönemde; birleştirici, bütünleştirici irade ile bulunduğumuz bu fedakarlığın, kulübümüz adına başarı olarak geri döneceğine inanıyor, sürecin takipçisi olmaya devam edeceğimizi bir kez daha hassasiyetle hatırlatarak, yapılacak seçimde Sayın Eşref Hamamcıoğlu ve Ekibine başarılar diliyorum” ifadelerine yer verdi.

Galatasaray Kulübü’nde yapılacak seçimli genel kurul öncesinde başkanlık için adaylığını açıklayan isimler Metin Öztürk, Eşref Hamamcıoğlu ve Burak Elmas oldu.

Seçimde başkan adayı olmak için üyelerin Galatasaray Kulübü’ne başvuru yapacağı son tarih 8 Mayıs Cumartesi.

İlginizi ÇekebilirMetin Öztürk: İlk yapacağımız icraat Fatih Terim ile oturup...Metin Öztürk: İlk yapacağımız icraat Fatih Terim ile oturup...

 

İlginizi ÇekebilirEşref Hamamcıoğlu Galatasaray başkanlığına aday olduEşref Hamamcıoğlu Galatasaray başkanlığına aday oldu

 

İlginizi ÇekebilirBurak Elmas resmen Galatasaray başkanlığına adayBurak Elmas resmen Galatasaray başkanlığına aday
Yayınlanma Tarihi:10:48,