Galatasaray’dan Ali Akman için kiralama teklifi

Galatasaray, Ayhan Akman'ın yeğeni Ali Akman için Frankfurt'a satın alma opsiyonlu kiralama teklifi yaptı. Transfer gerçekleşirse Ali Akman, kuzenleri Hamza Yiğit ve Efe ile beraber sarı-kırmızılı formayı giyecek.

Galatasaray’dan Ali Akman için kiralama teklifi

Galatasaray, Bursaspor altyapısından yetişen ve 2021 kışında E.Frankfurt'a bedelsiz imza atan Ali Akman'ın peşinde. Cimbom'un simge isimlerinden Ayhan Akman'ın yeğeni olan 20 yaşındaki santrfor, geçen sezon NEC Nijmegen formasıyla Hollanda Ligi'nde 28 maçta 6 gol atmıştı. Transfer gerçekleşirse, Ali Akman, Ayhan Akman ve oğulları Hamza Akman ile Efe Akman'ın ardından Galatasaray forması giyecek 4. Akman olacak. Sarı-kırmızılılar, Ali'yi yerli opsiyon olarak düşünüyor.

OYNAMA GARANTİSİ TALEBİ

E.Frankfurt, Ali Akman'ın kiralık sözleşmesine ‘en az 15 maçta oynar' maddesi koydurmak istiyor. Galatasaray yönetimi ise genç oyuncunun kiralık sözleşmesine satın alma bedeli eklemenin peşinde.

Galatasaray'ın yeni transferleri antrenmana katıldı İlginizi Çekebilir Galatasaray'ın yeni transferleri antrenmana katıldı Galatasaray Adası için tarihi imza! Tapusu alındı... İlginizi Çekebilir Galatasaray Adası için tarihi imza! Tapusu alındı...
Loading...