Sözcü Plus Giriş

Galatasaray’ın başkan adayı Burak Elmas ekibini tanıttı

Galatasaray Kulübü'nün Mayıs ayında yapılacak başkan seçiminde aday olacağını duyuran Burak Elmas, yayınladığı bir mesajla ekibini de tanıttı.

Güncellenme: 20:23, 02/03/2021
Galatasaray’ın başkan adayı Burak Elmas ekibini tanıttı

Galatasaray Kulübü’nün Mayıs ayında yapılacak seçimli genel kurulunda başkanlık için yarışacak olan Burak Elmas, ekibini yanıttı.

Sosyal medyadan bir mesaj yayınlayarak sarı-kırmızılı camiaya seslenen Elmas, “Galatasaray’ı geleneklerine ve geleceğe yakışır bir üslup ile temsil etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Burak Elmas, ekibinde yer alacak isimleri de tanıttığı paylaşımda şu ifadelere yere verdi;

“Galatasaray Spor Kulübü, çağdaş değerler bilinciyle yoğrulmuş bir grup aydınlanmacı öğrencinin ortaya koyduğu düşünce biçimidir. Nesillerden nesillere aktarılan ve zamana uyum sağlayarak gelişen bir değerler bütünüdür.

Bu değerlere inananların yaktıkları meşale, birlikte çok şey başaracağımızı defalarca göstermiştir. Burak Elmas ve ekibi olarak, bu meşaleyi taşımak ve Galatasaray’ın 115 yıllık geleneklerini günümüzün çağdaş spor yönetimi anlayışıyla birleştirmek için yola çıkıyoruz.

Galatasaray’ın geleceği için herkesi dinleyen, hesap veren, doğru insanları doğru görevlere getiren; deneyimli, dinamik, tutkulu ve vizyoner bir yönetim anlayışının gerekli olduğuna inanıyoruz. Paylaşımcı, yetki veren, şeffaf ve kurumsal bir yönetim anlayışını kulübümüze kalıcı olarak yerleştirmek; Galatasaray’ı geleneklerine ve geleceğe yakışır bir üslup ile temsil etmek istiyoruz.

Bir yılın değil, gelecek 50 yılın Galatasaray’ı için birlikte çok şey başaracağız. Çünkü biz Galatasaray’ız.”

Galatasaray Kulübü Başkan Aday Burak Elmas’ın listesinde bulunan isimler şöyle;

“Asaf Savaş Akat, Polat Bengiserp, Remzi Sanver, Başak Karaca, Bikem Ardakoç, Turhan Özen, Burçak Zorlu, Köksal Ünlü, Özgür Kalelioğlu, Fatih Birol, Işıtan Gün, Ozan Şener, Elif Uzuner, Özen Kuzu, Mehmet Şenol, A. Serhat Demirel”

Yayınlanma Tarihi:20:18,