Hakan Çalhanoğlu: ‘İtalya’ya saygı duyuyoruz ama biz de buralara kolay gelmedik’

EURO 2020 açılış maçında İtalya ile karşılaşacak olan A Milli Futbol Takımımız'ın yıldızı Hakan Çalhanoğlu, düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Hakan Çalhanoğlu: ‘İtalya’ya saygı duyuyoruz ama biz de buralara kolay gelmedik’

A Milli Takımın yıldız oyuncusu Hakan Çalhanoğlu, Yarın sahaya çıkıp en iyi şekilde ülkemizi temsil edeceğiz. İnşallah puanla ayrılırız” dedi.

EURO 2020nin açılışında yarın İtalya ile karşılaşacak olan A Milli Takımda yıldız oyuncu Hakan Çalhanoğlu, karşılaşma öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Hem kendi hem de Türkiye için özel bir maç olacağını belirten Hakan Çalhanoğlu, “İtalya’da olduğu için de benim için ayrı özel bir maç. Takım arkadaşlarıma oynayacağım için mutluyum. Güzel bir maç olacak. Buraya kadar geldik, bugünü bekledik. Yarın sahaya çıkıp en iyi şekilde ülkemizi temsil edeceğiz. İnşallah puanla ayrılırız” diye konuştu.

Roberto Mancini: 'Umarım Burak Yılmaz yarın gol atmaz' İlginizi Çekebilir Roberto Mancini: 'Umarım Burak Yılmaz yarın gol atmaz'

“KİMSEYE BİR ŞEY SÖYLEMİYORUZ”

Takım olarak hazır olduklarını vurgulayan Çalhanoğlu, “Onlar bize taktik anlayışlarından bahsetmediler. Biz de aynı şekilde kimseye bir şey söylemiyoruz. Yarın sahada her şeyimizi ortaya koyacağız. İtalya’yı iyi analiz ettik, hazırız. Onların kaliteli bir takıma sahip olduklarını biliyoruz. İyi oyuncuları var. Biz de buralara kolay gelmedik. Takım oyunuyla buraya geldik. Bizim de kaliteli oyuncularımız var. İnşallah yarın kazanırız. Biz de gün gün, maç maç bakarak ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

“BURALARA KOLAY GELMEDİK”

Finalde İtalya ile karşılaşırsak güzel olur diyen Hakan Çalhanoğlu, “İtalya’ya saygı duyuyoruz. Onların kalitelerini biliyoruz. Bizim de kendimize ait bir kalitemiz var. Buralara kolay gelmedik. Yarın kendi oyunumuzu oynadığımız zaman, korkmadan oynadığımız zaman güzel şeyler yapabiliriz. İnşallah yarın buradan puanla gidebiliriz” açıklamasında bulundu.

Loading...