Haris Seferovic, Galatasaray’a umut saçtı! Falcao benzerliği…

Haris Seferovic, Galatasaray serüvenine çok iyi başladı. Bitiricilik özelliği ve mücadeleci kimliği ile tanınan İsviçreli santrfor, adaptasyon sürecini tamamladığında önemli bir silah olacağını kanıtladı.

Haris Seferovic, Galatasaray’a umut saçtı! Falcao benzerliği…

Galatasaray formasıyla çıktığı ilk sınavda gol atan Haris Seferovic, camiaya umut aşıladı.

Kasımpaşa ile oynanan hazırlık maçının 60. dakikasında oyuna giren, 6 dakika sonra defanstan seken topu sağ ayağı ile düzeltip sol ayak plasesiyle ağlara gönderen İsviçreli forvet adaptasyon sürecini tamamladığında önemli bir silah olacağını kanıtladı.

Gol sayısı hedefi olmadığını “Rakam, herkesin üzerinde baskı oluşturur” ifadesiyle anlatan deneyimli santrfor, bitiricilik özelliği ve mücadeleci kimliği ile tanınıyor.

FALCAO BENZERLİĞİ

Galatasaray macerası büyük hayal kırıklığı ile sonuçlanan Radamel Falcao, sarı-kırmızılı formayla ilk golünü Nef Stadı'nda 13 Eylül 2019'da Kasımpaşa'ya atmıştı. Haris Seferovic de yaklaşık 3 yıl sonra siftahını yine Nef Stadı'nda yine Kasımpaşa filelerini havalandırarak yaptı.

Okan Buruk 'bu kadro yetmez' dedi, 5 transfer istedi İlginizi Çekebilir Okan Buruk 'bu kadro yetmez' dedi, 5 transfer istedi
Loading...