Sözcü Plus Giriş

Kocaelispor’un golüne sevinip tribünden atladı

2. Lig play-off finalinde Kocaelispor'un ezeli rakibi Sakaryaspor karşısında attığı ikinci gole sevinen 41 yaşındaki Emre Eldem, tribünden atladı. Bacağı maçtan sonra sargıya alınan Eldem, "Gole sevinirken aşağı atladım. Arkadaşlarım düştüm, zannetti. Heyecandan atladım" dedi.

Güncellenme: 12:32, 02/06/2021

2. Lig play-off finalinde Kocaelispor ile Sakaryaspor, cuma günü İstanbul Atatürk Olimpiyat Stadyumu'nda karşı karşıya geldi. Kocaelispor, ezeli rakibi Sakaryaspor'u 4-0 yenerek, TFF 1. Lig’e yükseldi. Maçı tribünde izlerken, atılan ikinci gole çok sevinen Kocaelispor taraftarı Emre Eldem, heyecanını kontrol edemeyip, yaklaşık 5 metre yükseklikteki tribünden atladı.

Maçı izlemeye devam eden Eldem'in bacağı, maçtan sonra sargıya alındı.

“KOCAELİSPOR'U CANIMI VERECEK DERECEDE SEVİYORUM”

Karşılaşmada gole sevinirken, aşağı atladığını söyleyen Emre Eldem, “Ben normalde Kocaelispor'un her maçına giderim, çok seviyorum. Canımı verecek derecede seviyorum. O gün ikinci golden sonra sevinirken aşağı atladım. Arkadaşlarım, ağabeylerim düştüm, zannetti. Heyecandan atladım, sonuçta bu Kocaelispor. Hastaneye gidecek kadar sıkıntım yoktu, Allah'ıma şükürler olsun. Kocaelispor için canım feda. Yaklaşık 5 metreden aşağı düştüm, düştükten sonra tekrar maçı izlemeye devam ettim. Orada polisler yanıma gelerek ‘Ne yapıyorsun?' dedi. Ben de ‘Ağabey kaldırsana beni' dedim. Daha sonra kalkıp maçı izlemeye devam ettim. Bacağım sargıya alındı” diye konuştu.

İlginizi ÇekebilirKocaelispor'un 7 yılda yeniden doğuşuKocaelispor'un 7 yılda yeniden doğuşu
Yayınlanma Tarihi:12:28,