Mehmet Sepil’den Hüseyin Göçek için adil yönetim çağrısı

Fenerbahçe ile oynayacakları maçın hakemi Hüseyin Göçek’ten adil bir yönetim beklediklerini söyleyen Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, “Artık doya doya futbolun güzelliklerini konuşmak istiyoruz” dedi.

Mehmet Sepil’den Hüseyin Göçek için adil yönetim çağrısı

Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, Fenerbahçe ile oynayacakları maçın hakemi Hüseyin Göçek'ten adil bir yönetim sergilemesini istedi.

Yaptığı yazılı açıklamada, “Türk futbolunun en çok ihtiyacı olan şey maçların ardından sporcuların performansının konuşulması ve değerlendirilmesi” diyen Başkan Sepil, “Umarım bu hafta oynayacağımız karşılaşmada ve bundan sonra oynanacak tüm karşılaşmalarda hakemler yerine sadece futbol konuşulur. Tüm isteğimiz bu hafta Fenerbahçe ile oynayacağımız karşılaşmada Hüseyin Göçek'in adil bir yönetim sergilemesi ve futbolcuların ve teknik adamların önüne geçmemesi. Adil yönetilecek bir maçın ardından hakemler değil futbolun güzellikleri konuşulur. Artık doya doya futbolun güzelliklerini konuşmak istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Fenerbahçe-Göztepe karşılaşması 21 Şubat Pazar günü Ülker Stadı’nda saat 19.00’da oynanacak.

Göztepe'nin hedefi Fenerbahçe: 21 yıl sonra... İlginizi Çekebilir Göztepe'nin hedefi Fenerbahçe: 21 yıl sonra... Göztepe'den Türk futbolunda milat olacak anlaşma! İlginizi Çekebilir Göztepe'den Türk futbolunda milat olacak anlaşma!
Loading...