Murat Sancak: Fenerbahçe taraftarları yönetimlerine sahip çıksın

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Kadıköy'de 2-1 kazandıkları maçın ardından yaptığı açıklamada, ''Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun. Taraftarlarına da mesajım olsun, yönetimlerine sahip çıksınlar. Bu sene kayboldu ama önümüzde yıllar var'' dedi.

Murat Sancak: Fenerbahçe taraftarları yönetimlerine sahip çıksın

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Fenerbahçe karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. Sarı-lacivertli taraftarlara mesaj gönderen Murat Sancak “Fenerbahçe camiasına geçmiş olsun. Taraftarlarına da mesajım olsun, yönetimlerine sahip çıksınlar. Bu sene kayboldu ama önümüzde yıllar var. Taraftarlar sakin olsun. Fenerbahçe büyük camia. Arada böyle olur, sabretsinler. Yönetime ve futbolcularına destek versinler” dedi.

“FENERBAHÇE’Yİ YENİN’ DEDİM”

Murat Sancak, Fenerbahçe ile ilgili olarak “Eski takımımı yendik, daha önceki gönül verdiğim bir takımdı. Maçtan önce “Benim için kazanın” dedim. Galatasaray’ı yendik, Beşiktaş ile 3-0’dan 3-3 yaptık. Trabzonspor’a atamadık” açıklamasını yaptı.

“FARKI KAÇIRDIK”

Galibiyetle ilgili açıklama yapan Murat Sancak “Takımı ve Vincenzo Montella’yı tebrik ederim. Buraya gelip defans yapmadık. Ataklar yaptık, hatta farkı kaçırdık. Adana’ya armağan ediyorum. İnşallah daha iyi olacağız.” ifadelerini kullandı.

“BELHANDA İLE KONUŞACAĞIZ”

Younes Belhanda’nın tribünlere karşı yaptığı hareket ile ilgili konuşan Murat Sancak “Younes Belhanda ile ilgili Fenerbahçe – Galatasaray çekişmesinden dolayı bu tip sıkıntılar oluyor. Hiç gerek yoktu. Maç bitmeden bağırdım ve Belhanda’yı içeri almalarını söyledim, sıkıntı olmasın diye. Belhanda ile konuşacağız. Bu tip gerginlikler istemiyoruz. Herkesin ikinci takımı olmak istiyoruz. Hiçbir takımla kavga etmek istemiyoruz” dedi.

YABANCI SAYISINA TEPKİ

Yabancı sayısına da tepki gösteren Murat Sancak “Yabancı oyuncu almayacağız. Yerli oyuncu bakıyoruz ama bulamıyoruz. Yabancı sayısını 14’ten 10 düşürün ama oyun içindeki sayıyı serbest bırakın. Çünkü bütün hocaların elini bağlıyorsunuz” diyerek sözlerini noktaladı.

Loading...