Radamel Falcao takıma katıldı, Taylan Antalyalı ameliyat oldu

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Galatasaray'da karantina süresi dolan ve corona virüs test sonuçları negatife dönen Kolombiyalı golcü Radamel Falcao takıma katıldı. Taylan Antalyalı'nın ise ameliyat olduğu açıklandı.

Radamel Falcao takıma katıldı, Taylan Antalyalı ameliyat oldu

Galatasaray, 2021-2022 sezonu hazırlıklarına yaptığı antrenmanla devam etti.

Florya Metin Oktay Tesisleri'nde Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan antrenman ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra gruplar halinde beşe iki pas ve top kapma çalışması gerçekleştirildi. Antrenmanın devam eden bölümünde üç gruba ayrılan oyuncular pas çalışması yaptı. Ana bölümde ise sınırlı alanda çift kale oyun oynandı. Antrenman, soğuma hareketlerinin ardından tamamlandı.

Milli takım kampından dönen Kerem Aktürkoğlu, bugün antrenman öncesi takımı ziyaret ederek Fatih Terim ile sohbet etti.

TAYLAN ANTALYALI AMELİYAT OLDU

Taylan Antalyalı, milli takım kampının ardından sağlık ekip tarafından planlanan programı dahilinde bugün başarılı bir kasık fıtığı ameliyatı oldu.
Corona virüsü karantina süresi dolduktan sonra yapılan PCR testlerinde negatif sonuca ulaşılan ve Türkiye'ye döndükten sonraki testinde de negatif sonuç alan Radamel Falcao, sağlık kontrolünden geçerek takıma katıldı.

Galatasaray Futbol Takımı, yeni sezon hazırlıklarını yarın yapacağı çift antrenmanla sürdürecek.

Fatih Terim ilk idmanda Arda'ya takıldı: Hayırdır sen niye kotla geldin İlginizi Çekebilir Fatih Terim ilk idmanda Arda'ya takıldı: Hayırdır sen niye kotla geldin
ameliyat Corona Fatih Terim Futbol Galatasaray Sağlık Türkiye