Rennes Kulübü Fernando Muslera’ya talip oldu

Fransız ekibi Rennes'in sportif direktörü Florian Maurice Galatasaray kalecisi Fernando Muslera için girişimleri olduğunu söyledi.

Rennes Kulübü Fernando Muslera’ya talip oldu

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Rennes’in sportif direktörü Florian Maurice, 28 yaşındaki Alfred Gomis’in yerine tecrübeli bir kaleci aradıklarını söyledi. L’Equipe’e konuşan Maurice, “Alfred Gomis, önümüzdeki sezon takımın birinci kalecisi olmayacak. Kötü bir sezon geçirmedi ancak bir kaleci aradığımızı ona da söyledik” dedi.

‘TECRÜBELİ BİR KALECİ HEDEFLİYORUZ’

Doğan Alemdar’a güvendiklerini söyleyen Maurice, “20 yaşında ve 1-2 yıl içinde sıçrama yapmasını beklediğimiz bir kalecimiz var. Doğan, belki de gelecekteki birinci kalecimiz olacak. Ancak bizim öncelikli hedefimiz tecrübeli bir kaleci alıp hem Doğan’ın gelişimine yardımcı olmak hem de takımdaki tecrübe eksikliğini gidermek” ifadelerini kullandı.

Galatasaraylı Fernando Muslera’nın da listelerinde olduğunu söyleyen Maurice, “Fernando Muslera, Yann Sommer ve Steve Mandanda, bu 3 isim de tam olarak kafamdaki profile uygunlar. 3 oyuncu için de bazı girişimlerimiz oldu ve geleceğin neler getireceğini göreceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

Ivan Alejo transferinde Nottingham Forest Galatasaray'a rakip oldu İlginizi Çekebilir Ivan Alejo transferinde Nottingham Forest Galatasaray'a rakip oldu
Loading...