Rıdvan Yılmaz: Önemli olan buralara gelmek değil

Beşiktaş'ın genç oyuncusu Rıdvan Yılmaz, Türkiye A Milli Futbol Takımı'nın kampında yaptığı açıklamada "Önemli olan buralara gelmek değil buralarda kalıcı olmak. Burada kalıcı olmak için elimden geleni yapacağım" dedi.

Rıdvan Yılmaz: Önemli olan buralara gelmek değil

Türkiye A Milli Futbol Takımı, EURO 2020 hazırlıklarını kapsamında hazırlıklarına Antalya’da devam ediyor. Yarın Azerbaycan ile oynanacak hazırlık maçı öncesinde takımın genç isimlerinden Rıdvan Yılmaz, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İlk kez A Milli Takım forması giyecek olan Rıdvan Yılmaz, Şenol Güneş’e verdiği şans için teşekkür ederek, “Şenol hocam beni burada ağırladığı için çok mutluyum. Bana şans verdiği, forma çok mutluyum. Takımın en genciyim ve bu formayı en iyi şekilde terletmeye çalışacağım” ifadelerini kullandı.

Türkiye A Milli Futbol Takımın’da kalıcı olmak adına elinden geleni yapacağını söyleyen genç sol bek, “O zamanlar daha küçüktüm. Futbolu spor olarak yapıyordum. O zamanlar buralara gelmek için hayal kuruyordum. Hayallerimin birçoğunu gerçekleştirdim. Ama hayatım daha yeni başlıyor. Önemli olan buralara gelmek değil buralarda kalıcı olmak. Burada kalıcı olmak için elimden geleni yapacağım” dedi.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Türkiye A Mili Futbol Takımın’daki önemli isimlerle beraber oynayacağı için heyecanlı olduğunu da dile getiren Rıdvan Yılmaz, “Sonuç olarak özgüven çok önemli. Ağabeylerimiz ve ben çok iyi hazırlandık. Çalışmalarımız devam ediyor. İnşallah ülkemizi Avrupa Şampiyonası’nda en iyi şekilde temsil edeceğiz. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Hepsi çok iyi yerlerde forma terletiyor. Onlarla birlikte oynayabileceğim için çok heyecanlıyım” şeklinde konuştu.

Son dakika... Şenol Güneş Avrupa Şampiyonası aday kadrosunu açıkladı İlginizi Çekebilir Son dakika... Şenol Güneş Avrupa Şampiyonası aday kadrosunu açıkladı
Loading...