Seferoviç’e yükleme yapmak yasak!

Galatasaray'ın yeni 9 numarası Haris Seferovic'e özel antrenman programı uygulanacak. Golcü isme fazla yükleme yapılmayacak.

Seferoviç’e yükleme yapmak yasak!

Galatasaray, Haris Seferoviç'i Benfica'dan satın alma opsiyonuyla, 1 milyon Euro'ya 1 yıl kiralayıp sözleşme imzaladı. Maaşı 2.3 milyon olacak Bosna Hersek asıllı İsviçreli futbolcunun opsiyonu 2.5 milyon Euro. Portekiz'de 2018-19 sezonunda 23 golle krallık tacını takan, Avrupa'nın en güçlü 5 liginin 3'ünde oynayan 30 yaşındaki forvet; mücadeleci yapısı, pozisyon takibi ve bitiriciliği ile öne çıkıyor.

Robin Van Persie'ninkine benzer bir adale sorunu bulunan Seferoviç'in sakatlanmaması için özel bir idman programı uygulanacak ve fazla yükleme yapılmayacak.

EN SEVDİĞİ DÖVME AY-YILDIZ

1980'lerde İsviçre'ye göç eden Boşnak Hamza-Şefika çiftinin çocuğu olan Haris Seferoviç, laik bir Müslüman. Ay-Yıldız dövmesi ile ilgili konuşan yıldız “İslam'ı simgeleyen sembol olduğu için yaptırmak istedim. En sevdiğim dövme” dedi.

Seferovic: Size bonservisimi aldıracağım İlginizi Çekebilir Seferovic: Size bonservisimi aldıracağım Fransızlar, Dubois'nın Galatasaray transferine şaştı! İlginizi Çekebilir Fransızlar, Dubois'nın Galatasaray transferine şaştı!
Loading...