Sergen Yalçın ‘İstemiyoruz’ demişti… Beşiktaş’ta Halil Umut Meler isyanı

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Fenerbahçe maçında sonra "Halil Umut Meler'i bir daha Beşiktaş maçlarında görmek istemiyoruz" şeklindeki açıklamasının ardından MHK'nin yaptığı hakem ataması, Beşiktaş taraftarlarının sert tepkisini çekti.

Sergen Yalçın ‘İstemiyoruz’ demişti… Beşiktaş’ta Halil Umut Meler isyanı

Süper Lig’in 32. haftasında düdük çalacak hakemler açıklandı. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulu (MHK) tarafından yapılan açıklamada Kasımpaşa-Beşiktaş maçına Halil Umut Meler’in atandığı duyuruldu. MHK’nin bu kararı, Beşiktaş taraftarının tepkisine neden oldu.

Halil Umut Meler en son, 31. haftada Beşiktaş’ın sahasında Fenerbahçe ile oynadığı ve 1-1 berabere biten maçta düdük çalmıştı. Üst üste iki hafta Beşiktaş maçına atanan Halil Umut Meler ile ilgili Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Fenerbahçe maçından sonra “Hakem Halil Umut Meler rakibi oyuna ortak etmek için her şeyi yaptı. Hakem arkadaştan hiç memnun değiliz, inşallah bir daha kendisini Beşiktaş maçlarında görmek istemiyoruz. Daha önce de bizim maçları yönetti. Biz böyle enteresan maç yöneten hakemlerle oynamak istemiyoruz. Ortadan yöneten, gördüğünü çalan arkadaşlar gelirse çok iyi olur” demişti.

Sergen Yalçın bu sözlerinin ardından MHK’nin Halil Umut Meler’i hemen ertesi hafta Beşiktaş maçına ataması, siyah-beyazlı taraftarların sert eleştirilerine neden oldu. Beşiktaş taraftarları, atamaya sosyal medya üzerinden yaptıkları paylaşımlarla tepkilerini dile getirdi.

Beşiktaş'a nazar değdi İlginizi Çekebilir Beşiktaş'a nazar değdi

İşte Twitter’da Türkiye gündemine oturan Beşiktaş taraftarlarının Halil Umut Meler tepkilerinden bazıları:

Loading...