Sergen Yalçın’ın talebi: Teixeira olmazsa Gedson gelsin

Siyah-beyazlı yöneticiler ve Yalçın’ın görüşmesinde Alex Teixeira’nın yüksek maliyeti gündeme geldi. Siyah-beyazlıların hocası, alternatif olarak Gedson Fernandes’i önerdi.

Sergen Yalçın’ın talebi: Teixeira olmazsa Gedson gelsin

TRANSFER çalışmalarına hız veren Beşiktaş'ta gündemin başında Alex Teixeira ismi yer alıyor. Son yapılan temaslarda Brezilyalı yıldızın yıllık 3 milyon Euro maaş ile birlikte imza parası talep etmesi siyah-beyazlıları çıkmaza soktu. Teknik Direktör Sergen Yalçın ve yöneticiler önceki gün transfer gelişmeleri nedeniyle bir görüşme gerçekleştirdi. Yalçın, “Teixeira olmazsa Gedson Fernandes'i isterim” talebinde bulundu. Yönetim, alternatif olarak Portekizli futbolcuyu belirledi.

GALATASARAY DEVREDE

Sezonun ikinci devresini Galatasaray’da kiralık olarak geçiren Gedson’un adı, Portekiz basınında yeniden Galatasaray ile anılıyor. Beşiktaş, Teixeira'yla maaş konusunda pazarlıklarını sonuna kadar sürdürüp olumlu bir yanıt almak için uğraşacak. Sambacı, yüksek maliyetinde ısrarcı olursa Gedson'u kiralamak için Benficalı yöneticilerle masaya oturulacak. Bu arada Josef de Souza'nın, birlikte tatil yaptığı Teixeira'nın ‘Kartal pozu' fotoğrafını paylaşması taraftarları heyecanlandırdı.

Josef'in Alex Teixeira paylaşımı Beşiktaş taraftarını heyecanlandırdı İlginizi Çekebilir Josef'in Alex Teixeira paylaşımı Beşiktaş taraftarını heyecanlandırdı

ÇEBİ ÖDEDİ KRİZ BİTTİ

KARTAL'IN Başkanı Ahmet Nur Çebi, kulübü UEFA nezdinde önemli bir cezadan kurtardı. Sezon içinde 100 milyon TL'ye yakın futbolcu alacakları ve dış borçları cebinden karşılayan Çebi'nin UEFA'ya dün 2.8 milyon Euro'luk ödeme yaptığı öğrenildi. UEFA, siyah-beyazlı kulübün geçmiş borçları nedeniyle Avrupa gelirlerinin yüzde 15'ine el konulacağını bildirmişti. Ahmet Nur Çebi'nin bu hamlesinin ardından UEFA krizi çok büyümeden sona erdi.

Loading...