Son dakika | Şenol Güneş’in yeni yardımcısı Emre Belözoğlu

EURO 2020'de hayal kırıklığı yaratan A Milli Futbol Takımı'nda flaş bir karar alındı. Fenerbahçe ile yollarını ayıran Emre Belözoğlu A Milli Takım'ın yeni döneminde teknik direktör Şenol Güneş'in yardımcılığını yapacak.

Son dakika | Şenol Güneş’in yeni yardımcısı Emre Belözoğlu

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş'in yeni yardımcı antrenörü Emre Belözoğlu oldu. Türkiye Futbol Federasyonu Şenol Güneş’in teknik ekibine Emre Belözoğlu’nu yardımcı antrenör olarak dahil etti.

NTV’de yer alan habere göre; Avrupa Şampiyonası'nda grubunu puansız tamamlayarak turnuvaya veda eden A Milli Takım'da teknik heyet değişikliği yaşandı.

Ekibini revizyona giden teknik direktör Şenol Güneş, Emre Belözoğlu'nu yardımcı antrenörü yapma kararı aldı. Yapılan görüşmenin ardındam Belözoğlu A Milli Takım'ın yeni yardımcı antrenörü oldu. Futbol federasyonu konu ile ilgili resmi açıklamayı kısa süre içinde yapacak.

ŞENOL GÜNEŞ SİNYALİNİ VERMİŞTİ

Geçtiğimiz günlerde yaptığı basın toplantısında Belözoğlu ile görüştüğünü doğrulayan Şenol Güneş, “Emre Belözoğlu ile görüştüm. Değişim olacağını söyledim ama şu anda görüşüyorum. Onunla ilgili görüşlerim belli. ‘Başlamasıydı (Fenerbahçe) bizde başlamasını isterdim' demiştim. Bu işi uzun vadeli yapacağını düşünüyorum. Olup olacağı kesinleşmedi ama görüşüyorum. Henüz netleşen bir durum yok ancak teknik ekipte değişiklik olacak” ifadelerini kullanmıştı.

Şenol Güneş, EURO 2020 sonrası ilk kez konuştu: Euro almıyorum! Ben hırsız değilim İlginizi Çekebilir Şenol Güneş, EURO 2020 sonrası ilk kez konuştu: Euro almıyorum! Ben hırsız değilim
Loading...